Новорічні санкції для українських корупціонерів

Опінії
10.12.2021, 11:44
Новорічні санкції для українських корупціонерів
Фото: Bin.ua

Прийдешні свята деякі вітчизняні можновладці зустрічатимуть із бентегою, оскільки Дядько Сем запровадив власні вибіркові санкції.

Народний депутат України VIII скликання

А що, Тупицький і Портнов – тепер найбільші корупціонери в країні? Може, найстрашніші все-таки не вони, а – найбагатші та найбільш озброєні телеканалами?

Ахметов, Пінчук? Де по них санкції, а дядечко Джо? По Коломойському – де нові санкції?

Портнов – це ніщо, це років 8 як вже шахрай у відставці. При нинішніх шукав собі місце, але не вийшло. Розвалив усе, за що брався, і з липня цього року вимушений робити вправу "засунути язик у відоме місце" – його блоґ, раніше наповнений пихою і погрозами усім і вся, тепер мовчить.

Включили його у санкційний список винятково як пугало. А Тупицький з дружиною – це історія, коли Банкова та американське посольство разом вирішили остаточно ліквідувати незалежність судової влади й встановити тут монархію, котрій ніякий суд не на перешкоді.

Це все тупо й огидно настільки, що я підтримую не просто опозицію, а навіть, прости Господи, і Петра Олексійовича (порохоботи, привіт!), котрі чинять спротив такому свавіллю щодо Конституційного суду. Та в самих Штатах, безвідносно до гріхів Тупицького (в котрих у мене немає сумніву), подібні дії розцінили як замах на диктатуру, проти конституційного ладу, та ще й насильницьким шляхом (УДО не пускає суддю на робоче місце).

Але для папуасів піде, думають американці. У підсумку, цими "санкціями до свята" ще більше посилиться в народі переконання, що США займаються чим завгодно, тільки не допомагають українцям боротися з корупцією.

Читайте також:
Економіка
Поки українці захищають Батьківщину від агресора на фронті, поодинокі ділки – умовні "гетманцеви" – у владі добивають її з середини.
14 травня, 18:32
Опінії
Простори інтернету заповнені рекламою ексгенерального, прости господи, прокурора Юрія Луценка.
06 травня, 09:29
Опінії
Тверезий погляд на візит британського прем'єр-міністра Бориса Джонсона і австрійського канцлера Карла Негаммера.
10 квітня, 16:51
Опінії
Російське телебачення для політичної верхівки України – "наше всьо"! Одні "Свати" там чого варті.
15 березня, 17:44
Опінії
Найлегітимніше звернення громадян з приводу штампування державних свят зеленою цвіллю.
16 лютого, 16:30
Опінії
- Ду ю спік інгліш? - Дую, но слабо, − зізнавався колись радянський студент.
07 лютого, 11:05