Зе-влада «прогріває» суспільство темою перемовин про мир

ПОЛІТИКА
21 січня, 14:42
Зе-влада «прогріває» суспільство темою перемовин про мир
Фото: OmTV

Провідний речник Офісу пРезидента Михайло Подоляк учергове повторив, що «всі війни закінчуються підписанням угоди сторонами конфлікту».

Таку гучну заяву вітчизняний пропагандист зробив у прямому етері загальнонаціонального телемарафону. Як стверджує Михайло Подоляк, питання лише полягає у тому, в якій позиції знаходиться тá чи інша сторона, коли починаються переговори про мир.

Фактично, за посередництва свого некомпетентного і безграмотного речника Банкова вже схиляється до укладання нової угоди з ресурсною федерацією московії, почавши «телевізійний прогрів» суспільства. Українців досліджують на предмет згоди «припинити стріляти десь посередині»... Збруча!

Варто розуміти, що коли, а не якщо, ситуація із мобілізацією та економікою не зміниться, то перемовини залишаться єдиним варіантом для Зе-влади, котра від самого початку була налаштована капітулянтськи. Згадаймо хоча б відведення українських військ із добре укріплених позицій на Луганщині, куди відразу ж зайшли російські окупанти у 2020 році.

Що насправді приховує Зе-команда від українців, невідомо. Але очевидно, що потенційні перемовини із російським агресором в умовному Мінську-Стамбулі-Джидді можуть досі тривати й не віщують Україні жодних хороших перспектив, адже на процес впливають наступні чинники:

  • наскільки потужною буде допомога західних партнерів (зброя та гроші);
  • наскільки вдало українці будуть і надалі оборонятися та визволяти свою землю від загарбників;
  • хто саме переможе на цьогорічних президентських виборах у США.

Руками ротом пропагандиста Подоляка Банкова хоче мінімізувати іміджеві втрати та удари по рейтингу «президента Голобородька»; «слуг неукраїнського народу» вже нічим не врятуєш, хіба що окремих істот як Мар'яна Безугла. Швидше за все ми спостерігаємо за початком спланованої інформкампанії зі здачі України московитам.

А проте, як раніше інформувала медіаагенція «Останній Бастіон», міністр Дмитро Кулеба пообіцяв воювати проти росіян лопатами. Хто саме, де та якими лопатами воюватиме, голова вітчизняної дипломатії не уточнив, бо Андрій Єрмак не давав дозволу.

Читайте також:
Війна
Зеленський заявив, що новий контрнаступ України буде успішнішим, ніж попередній.
10 квітня, 16:41
Позиція
Володимир Зеленський призначив колаборанта зі «Слуги урода» та ідейну членкиню ОПЗЖ та Партії регіонів представляти Україну у Європарламенті
08 квітня, 16:20
Політика
Злочинців притягує місце їхніх злочинів.
31 березня, 17:00
Опінії
Проте ОПа єрмака просуває капітулянтську «формулу мира»...
23 березня, 10:27
Опінії
Тепер маємо «погані» Мінські угоди і «хорошого» розмінувальника Боневтіка
16 березня, 18:23
Війна
Два роки тому Подоляк, Арахамія та Зеленський навели ракети окупантів на Яворівський полігон
14 березня, 17:02