Зе'бартер: обіцянка раю за рейтинговий відсоток

Опінії
06.12.2021, 09:47
Зе'бартер: обіцянка раю за рейтинговий відсоток

Або як скажений принтер підключали до трьохсот вісімдесяти тисяч вчительських ноутбуків...

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Арифметика анонсу: всього в країні на педагогічних галерах наразі  440 тисяч вчителів. На поточний момент, як пафосно заявив Мор-Кампанелла, 60 тисяч вже отримали персональні ноутбуки. У 2022-2023 рр. отримає решта 380 тисяч. Бюджетний, більш-менш пристойний Леново вартує до 15 тисяч. Множимо 380 тисяч на 15 тисяч, отримуємо 5 млрд. 700 млн.

Чинною (чи ні? Бо – ні слова про денонсацію) залишається обітниця автора утопії щодо 108,0 тис. на місяць кожному шкрабові (4000$ х 27₴), це – 108 000 Х 440 000 Х 12 місяців = 570 240 000 000 на рік. Всього: 570,24 млрд. + 5,7 млрд. = 575,94 млрд. грн. лише на педагогічну утопію! 0,576 трильйона!

Щось з нашим калькулятором? Адже у видатковому 1 трильйоні 498 мільярдах грн. УСЬОГО ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ УКРАЇНИ 2022 року на всю освіту з наукою заявлено 153,7 млрд. грн.! 0,154 трильйона!

Це – не арифметика, це – астрономія. Причім, звіздар явно обкурений.  Хіба доведеться продати велосипед.

У совкового вилупка виходу немає – невмолимі соціально-економічні обставини, Лєніним колись прив'язані до «нє могу – нє хочу» (це коли зверху вже не моглось, а знизу вже не хотілося), примушують найвеличнішого мислителя зі звіздою на ковпаку і дірою під ним вдаватися до «осатанілого» популізму.

Вироджений бидлом грає на його, бидлячому, полі – скільки, пані та панове, серед нас ще тих, котрі вищали від захвату у квітні 2019, і кому «економічний паспорт» від схарапудженого Зе і сьогодні видається панацеєю?

Коментуємо послання Зе до хламідій арахамій. Намагаємося намацати зерно у полові. І, знаєте, до цього «коЗЕдоєва» все менше претензій. Горою претензії вже до тебе, друже, нерозкаяний ти наш. 

Гаразд, твоя, кобищанець, слабенька філософська підготовка на етапі передноворічної ночі-2019 не дозволила розпізнати у Василеві міського дурника. А ми ж кричали вам, шановні краяни і краяночки,  вже тоді за новорічним столом, що диплом юриста, куплений Голим Бородьком за хихоньки у конкурсі кавеенівських капітанів, те ж саме, чим буде пізніша дисертація Киви! Сировиною для туалетного паперу.

А ти, наївний земляче, критичному мисленню протиставив «здогадне припущення», що блазневі на вѐлику до снаги врятувати воюючу країну...

Ось і Бюджетом-2022 насамперед будуть порятовані ті з шоуменів, кого недорятували Бюджетом-2021: щомісяця зокрема й клінічний ідіот з мандатом отримуватиме мінімум 49,620 тис. зарплати плюс 49,620 тис. компенсації за витрати на окрузі плюс бюджетна оплата транспорту і житла.

Навіть некритичний підхід зашкалює від розміру депутатських «місячних»: понад 100 тисяч непевним камельчукам з кивами на руки кожному, а на протиході – плюсик 159 гривень до мінімальної пенсії та 200 гривень до мінімальної зарплати посполитому!

Авжеж, не хило влаштувався хрестинний тамада Андрюха Боблях. Звісно, і цей кобищанський посланець зі штанів вискакував на кожне блазневе: «Вперше!!!». Чи не тому, що оце сорок разів клоуном повторене солідно підмазане вмістом фракційних конвертів?

Гіннес ціпеніє: Вован – піонер у сорока позиціях!

А перед «нашим» блазнем експериментував з халявкою найвеличніший венесуелець – Уго Чавес. Саме у нього, теж навіженого латиноамериканця, Зе'економісти списали схему «Кожній малолітці – по кілограму надр».

Введення Чавесом безумовного річного базового доходу (один до одного – «паспорт українця»), заливання басейну Оріноко безкоштовним бензином та холодильник у кожний вігвам укупі з обов'язковим вивченням монографій самого Уго, марксового Маніфесту комуністичної партії та партизанських праць Че Гевари мало наслідком інфляцію у 65 000 (!) відсотків і за щастя – один (!)  долар доходу на місяць.

У травні поточного року, вже за естафетного популіста Мадуро, статки посполитого венесуельця шугонули до 7000000 суверенних боліварів на місяць. 2 американські долари 48 центів, 66 українських грн. 96 коп. Щоправда, восени життя венесуельця суттєво спростилося – нова валюта цифровий болівар (не нагадує диджиталізацію?) позбулася шести нулів і вуличні бійки за відро питної води тепер відбуваються без калькулятора.

Дух дебіла © Милованова витає над вул. Михайла Грушевського, 12/2, м. Київ, 01008. Хто б їм нагадав, що бартерні ігрища зі всенародною закоханістю поки що скрізь закінчувалися однаково – категоричною відмовою Болівара везти двох.   

Насамкінець дозвольте сеанс філософського лікнепу. Критичне, себто нормальне, не релігійне, не сутінкове, мислення передбачає низку обов'язкових навичок, ще красивіше – компетентностей:

-         не об’єднувати поняття за асоціацією! Народною мудрістю прописано: «Квітчасті ворота, нові собаки, солом’яні вікна і покрився волоком»! Не дослухалися – об'єднали рояль, пуцьку і конституцію.

-         не робити припущень без достатніх на те підстав! Не пхни пхая в невпихуєме! Упхали.

-         не презентувати думки без аргументів! Та їм забожитись, що собаці муху з'їсти, чи два пальці об асфальт. Ознака психопатії – патологічна брехливість. Притім брехун вважає свою нісенітницю святою правдою. І про кого оце ми?

-         не подавати точку зору без опори на критерії! Які критерії?! Коли ділові якості партійних партнерок міряють кубометрами «ділової (корабельної) деревини»? А генпрокураторша відкриває двісті кримінальних справ проти уявного організатора держперевороту на підставі емоцій на ток-шоу?

У фольклорному сленгу українців є дуже гарне, цвітасте і точне слово – «прицюцькуватий». Так і підмиває вжити лексему, убивчо характерну для потворно естрадної влади.

Шкодуємо цюцька –  образиться.
ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Кримінал
Депутата спіймали на «гарячому» під час отримання хабара у розмірі 558 тис. грн
28 січня, 19:23
Опінії
...Це – не адюльтер, це – державна зрада!
20.12.2021, 09:42
Політика
Очільник вітчизняного міністерства культури здійснив фіктивну оборудку на 14 мільйонів гривень; але у правоохоронців до нього питань немає.
17.12.2021, 12:28
Політика
Ліза Богуцька повідомила, що тепер не буде відвідувати телеканали. От тільки не уточнила, коли вона востаннє там була
25.11.2021, 14:48
Опінії
Статистика зграї – доволі цікава річ.
16.11.2021, 09:17
Економіка
У вересні 2020 році українцям було нараховано 8,3 млрд гривень плати за комунальні послуги. А у вересні 2021 року уже 11 млрд грн.
10.11.2021, 14:45