«Зелена» бронь від войовничого українського патріотизму

ВІЙНА
17 травня, 07:18
«Зелена» бронь від войовничого українського патріотизму
Фото: Facebook

Вітчизняний шоубізнес не знає потреб нації, котра боронить країну від ворога зі Сходу. Тому досі плодяться «Свати» й «Слуга народа».

Взагалі, не розуміємо, чому у наших акторів наявна «бронь» від мобілізації. Вже давно не видно хоч якогось патріотичного кіно; ну, погодьтеся.

У театрах, наскільки можемо судити з оголошень, репертуар узагалі не змінився після 24 лютого 2022 року. На естраді — танці-гопцалки й амурні страждання, ось і все.

Документалісти знімають фільми, даруйте, але траурні фільми, покликані витиснути сльозу з іноземців. Навіть короткометражних агіток не видно, які б героїзували наше військо.

Колись президент Володимир Зеленський казав, що (зацитуємо) «гроші треба витрачати на гарне конкурентоспроможне кіно». Ню, і де воно, те «гарне конкурентоспроможне кіно»?!

Всі занепокоєні тим, що люди не хочуть йти воювати. Так, а чого ж ми, вельмишановне панство, очікуємо, коли вся інформація про події на фронті — один суцільний негатив?

Зізнаюся, я і сам частенько цим негативом грішу... Звідки взятися патріотизму і геройству, якщо їх ніхто не запалює і не заохочує?

Дайош військове кіно! Якщо ні, то нащо нам броньовані артисти та режисери у тилу?

Автор – Олександр Писаревський, ветеран АТО/ООС і боєць тактичної групи «С» (Сальвадор) Сил Територіальної оборони ЗСУ

Читайте також:
Опінії
Я цілком розумію військових, які відмовляються приходити на засідання цієї комісії, бо відвідувати подібні заходи – то не поважати себе.
12 червня, 15:01
Опінії
Навіщо Україні міністр, який не вірить в ефективність детінізації економіки?
12 червня, 10:28
Опінії
А часто призводить до військових переворотів.
10 червня, 15:25
Політика
Найєм звинуватив Шмигаля та уряд у системному зриві програм побудови оборонних споруд, захисної інфраструктури в енергетиці та будівництві
10 червня, 11:55
Опінії
Менеджер «найпотужнішого лідора світу» не приховує, що саме він керує Україною. «Квартальний» блазень лише маріонетка в його руках.
10 червня, 07:16
Політика
Єрмак подорожує світом коштом українських платників податків.
09 червня, 10:20