Зелена пенсійна реформа

Зелена пенсійна реформа
Фото: еpravda

Штрих, який суттєво наближає епоху неадекватності

Як на нас, переконливим свідченням випадковості Зе на огребеному посту є його і недавній викид популізму на терені, який є чи не найчутливішим до подібного роду дилетантських заяв. Десь на рівні отієї вікопомної обіцянки незабутнього пана, ні, тоді ще товариша Микити, пожити  вже тодішньому поколінню при комунізмі, себто кожний пересічний Адам мав отримати розкішну Єву.

Пряма мова Зе: «Спочатку ми готові сильно підвищити пенсії – всім одразу не можемо, бо 12 мільйонів пенсіонерів – на суму від 400 до 1100 гривень пенсіонерам, яким за 80. Ми на них виділимо 13 мільярдів у 2020 році. Потім ми будемо знижувати цей показник – 75 плюс, 70 плюс і далі»

Чи у Зе свита може тільки язики висолоплювати із-за головного квартального плеча, чи й справді тупо не здатні на щось путнє? Загальний мімічний дрескод оточення? Персональна фішка сантропця? Нав'язливий мимовільний стереотипний тиковий розлад м'язової групи обличчя?

Квартал на Єлисейських полях
Квартал на Єлисейських полях

Це ж дотумкати отак спаплюжити пенсійні надії працьовитого покоління ветеранів на справедливе повернення відкладеного на чорний день! Ми ж правильно розуміємо, що усі «похилі» колеги державний пенсійний фонд воліли б бачити власним надійним гаманцем напохваті? Скільки туди, перепрошуємо, наклав, стільки й маєш узяти. Ну, і до чого тут вісімдесятип'ятирічні?! Як і наступні – 80, 75, 70? Тільки тому, що їх мало, і Гончарук здатен нашкребти на підтримання їхнього зеленого захвату від неадекватних слуг народу?

Чому я – пенсіонер з піввіковим трудовим стажем маю зараз явити світу взірець філантропії і утримувати якусь ментально чужу мені бабцю, котра дотягла до вісімдесяти п'яти, дай, боже, їй сил тягти ще стільки, винятково завдяки тому, що дівці вдалося вдало вискочити за майбутні три «звізди» на плечах молодшого лейтенанта і пробайдикувати усе життя з котом на колінах? Чому я маю ділитися своїм все ще мені не виплаченим вмістом мого власного гаманця з неграмотним 80-річним колгоспним фуражиром, прекрасною, до речі, людиною?  

Агов, зелені! Ковзанка, так доречно залита під вікнами офісу в унісон з розкриттям справи Шеремета – одне, можна під Різдво цинічно погратися в «йолку», а пенсія, знаєте, зачіпає сакральне. Миготять в очах Гонти і Залізняки з Кармелюками.

Народився у селі на Сумській Слобожанщині, наразі – полтавець, вчитель історії і тоді ще суспільствознавства, профспілковий чиновник, активіст і фрондер інформаційного простору, пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Світ, затамувавши подих, напружено спостерігає за Китаєм.
вчора, 10:13
В Україні триває реформа освіти.
25 січня, 09:23
нотатки до діалогу «кожного з нас президента» з преЗедентом
25 січня, 08:02
Саме завдяки Новаку Ситник був визнаний судом корупціонером.
23 січня, 11:44
З поїздки Зеленського на форум можна зробити дуже невтішні висновки.
23 січня, 10:28
про безрезультатні пошуки постаті глави Офісу на останніх світлинах
22 січня, 14:27