«Зелена» рука криваву руку колаборантів з ОПЗЖ відмиває

ПОЛІТИКА
13.01.2023, 16:09
«Зелена» рука криваву руку колаборантів з ОПЗЖ відмиває
Фото: Facebook

Президентська монобільшість грає з вогнем під час широкомасштабної війни. Українці не пробачать зради на Печерських пагорбах...

Більшість із нас у час війни, бореться і працює суто на перемогу. Люди лягають і прокидаються з думкою про війну, все особисте: стосунки, робота, політичні вподобання, хобі, відпочинок давно відійшло на інший план.

Проте є речі на які, не можна не звертати увагу. Ти, як громадянин країни, яка воює та обливається кров'ю, просто зобов'язаний не мовчати.

Якщо говорити конкретніше, то просто доводить до божевілля ситуація у Верховній Раді. У законодавчому органі, де вороги нашої країни – депутати від ОПЗЖ досі працюють і почуваються безневинно.

Депутатів від партії "Слуга народу", яка є панівною у парламенті, така ситуація влаштовує. Вони відкрито співпрацюють зі зрадниками країни та все роблять, щоб "ОПЗЖистів" не було покарано.

Під час повномасштабного російського вторгнення, ми закриваємо очі на корупцію у владі, торгівлю представниками влади гуманітарною допомогою в деяких регіонах. Ми закриваємо питання на багато речей, але співпраця зі зрадниками – це ганьба.

Кожного дня гинуть наші хлопці на фронті. Я розумію, що це не діти депутатів від ОПЗЖ і "Слуги народу", але кінець кінцем, почніть відповідати за свій вдаваний патріотизм і так звану народну любов!

Депутати від ОПЗЖ вільно гуляють парламентом, ведуть бізнес, приймають з пані Оленою Шуляк, головою партії "Слуга народу", потрібні їм закони, а прості українці гинуть. У вас є совість, хоч трішки чи вам влада і гроші, дорожчі за життя людини?

Хотів додати – я не "порохобот", не шукайте ніякого сліду. Я взагалі не підтримую жодну партію, хоча маю друзів і побратимів у різних політичних силах, у тому числі – "Слуга народу".

Просто, вже набридло і не мені одному, кожного дня бачити, як мої побратими падають поранені та вбиті, а дехто вважає, що людей можна тримати за дурнів. Не варто, не той час, з квітами до вас ніхто не прийде...

Просто схаменіться, поки є час!
Автор : Михайло Ухман
Читайте також:
Опінії
Чи міг Ігор Смілянський законно очолювати «Укрпошту» з подвійним громадянством?
20 червня, 18:27
Опінії
Україна — перша й єдина країна у світі, яка офіційно, на найвищому рівні, благає інші держави НЕ захищати її громадян.
19 червня, 15:37
Війна
«Стрим Техно» накопичила майже пів мільярда гривень штрафів за держконтрактами
19 червня, 12:25
Політика
Парламент Фінляндії ухвалив закон, який скасовує багаторічну заборону на розміщення ядерного озброєння.
17 червня, 18:03
Політика
Держфінмоніторинг Проніна: фінансовий щит держави чи прикриття для схем?
17 червня, 11:44
Позиція
Кого Кравченко поставив у Полтаві.
15 червня, 13:01