«Зелені реформатори» прирекли на руїну водну галузь України

ЕКОНОМІКА
07.07.2024, 16:31
«Зелені реформатори» прирекли на руїну водну галузь України
Фото: Facebook

Хвацькі на руку популісти-казнокради давно не цураються свого шкідництва. Наче сарана вони готують ґрунт для приходу окупантів із РФ.

Такі невтішні відомості оприлюднив відомий дніпровський фахівець-меліоратор, громадський діяч і волонтер Михайло Петров. За його твердженням, у державному бюджеті ні на 2023, ні на 2024, а отже, вочевидь, і на 2025 рік не закладено коштів на розвиток водної галузі.

Ба більше: чиновники з депутатами у столиці не бажають навіть профінансувати реконструкцію та підтримання на належному рівні того стану інфраструктури, залишеної у спадок від СССР. Канали, насосні станції тощо перетворюються на небезпечні місця завдяки бездіяльності уряду й законотворців.

«Зелені реформатори» прирекли на руїну водну галузь України_1

«Вся суть «зелених» реформ полягає у наступних двох пунктах:

  • влада підписує закон про передачу майна меліорації;
  • а потім блокується його реалізація.

За декілька років створено півсотні об'єднань водокористувачів, на які за законом мали передати із Державного агентства водних ресурсів України совєцький мотлох у вигляді розвалених насосних станцій та меліоративних каналів. Фактично, маємо завдані витрати на проєктні роботи та оформлення документації.

А нам кажуть, що бюджетом не передбачені витрати на ПДВ. Брехня! По суті, перекласти податки з однієї кишені держмашини в іншу. Завіса», — прокоментував ситуацію Михайло Петров.

Раніше медіаагенція «Останній Бастіон» повідомляла читачам про те, що на Полтавщині планують укріпити береги річки Псел. Фахівці обстежили ділянку проєктування поблизу бази відпочинку «Зóрі» в Омельницькій громаді Кременчуцького району.

«Зелені реформатори» прирекли на руїну водну галузь України_3
вибір редакції
Читайте також:
Кримінал
Пожежі в екосистемах стали справжньою катастрофою для нашої області. Стихійне вогняне лихо з'являється від свідомих дій правопорушників.
26 березня, 07:18
Кримінал
Корисливі мотиви, байдужість і нестача знань керують спритними на руку ділками. Заради вигоди деякі люди готові навіть порушити закон.
25 березня, 13:44
Світ
Площа лісів на планеті за минулі 50 років зросла через антропогенні викиди вуглецю. Глобальні кліматичні зміни також впливають на ситуацію.
06 березня, 19:24
Полтава
Наслідуючи «зелених ямщиків» на високих посадах, пересічні жителі Полтавщини й собі нищать природу. Стан довкілля потребує покращення.
31 січня, 20:35
Життя
Без жодних дозвільних документів спритні на руку ділки взялися забруднювати вітчизняну природу. Для них Україна — лише терен споживання.
14 січня, 20:31
Опінії
Рада прийняла закон, що дозволяє місцевим радам скасовувати охоронні зони об'єктів природно-заповідного фонду без громадського обговорення.
11 січня, 09:56