На Полтавщині планують укріпити береги річки Псел

ПОЛТАВА
16 квітня, 14:45
На Полтавщині планують укріпити береги річки Псел

Фахівці обстежили ділянку проєктування поблизу бази відпочинку «Зóрі». Об'єкт розташований в Омельницькій громаді Кременчуцького району.

Відповідне оголошення оприлюднила пресслужба Регіонального офісу водних ресурсів у Полтавщині, передає медіаагенція «Останній Бастіон». Підкреслюється, що крім відновлення берегових укріплень річки розчистять протоки Псла.

«Для створення цифрової моделі досліджуваної місцевості, візуалізації проєкту та оцінки умов запланованого будівництва на тижні наші фахівці провели перший етап проєктування. А саме безпосередньо поблизу бази відпочинку «Зорі» здійснено топографо-геодезичні та гідрологічні вишукування», — прокоментували ситуацію чиновники.

Нині ведуться роботи з узагальнення даних і виконання розрахунків. При цьому станом на 16 квітня в електронній системі публічних закупівель Prozorro відсутня інформація щодо «Реконструкції берегоукріплення річки Псел і розчистки проток у районі бази відпочинку «Зорі» за межами населених пунктів Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області».

Раніше медіаагенція «Останній Бастіон» повідомляла читачам про те, що протягом XX сторіччя природа України зазнала величезних змін. Безліч її унікальних ландшафтів було принесено у жертву індустріалізації.

вибір редакції
Читайте також:
Полтава
Сон чорніючий, горицвіт весняний, шафран сітчастий, ковила волосиста і пірчаста. Ця флора не перебуває під охороною держави на Полтавщині.
06 грудня, 08:28
Політика
WWF-Україна закликає ДП «Ліси України» припинити блокування процесу заповідання пралісів
26 листопада, 11:42
Полтава
Дуже рідкісні квітки-брандушки та тюльпан дубравний знаходиться на південному сході Полтавського краю. Ця флора потребує захисту держави.
15 листопада, 14:54
Полтава
Земельні ділянки незайманого степову потребують захисту держави від втручання сільгоспвиробників і забудовників. Полтавщина показує приклад.
31 жовтня, 08:24
Полтава
В околицях села Малий Бакай знайдено ділянки із червонокнижною ковилою. Природоохоронці планують створити захищену законом зону.
13 жовтня, 19:58
Життя
Раніше невідомі організми розвивалися всередині кам'яної породи. Це найдавніші мікробіоми, виявлені у відкладеннях на Півдні Африки.
11 жовтня, 21:43