На Полтавщині планують укріпити береги річки Псел

ПОЛТАВА
16 квітня, 14:45
На Полтавщині планують укріпити береги річки Псел

Фахівці обстежили ділянку проєктування поблизу бази відпочинку «Зóрі». Об'єкт розташований в Омельницькій громаді Кременчуцького району.

Відповідне оголошення оприлюднила пресслужба Регіонального офісу водних ресурсів у Полтавщині, передає медіаагенція «Останній Бастіон». Підкреслюється, що крім відновлення берегових укріплень річки розчистять протоки Псла.

«Для створення цифрової моделі досліджуваної місцевості, візуалізації проєкту та оцінки умов запланованого будівництва на тижні наші фахівці провели перший етап проєктування. А саме безпосередньо поблизу бази відпочинку «Зорі» здійснено топографо-геодезичні та гідрологічні вишукування», — прокоментували ситуацію чиновники.

Нині ведуться роботи з узагальнення даних і виконання розрахунків. При цьому станом на 16 квітня в електронній системі публічних закупівель Prozorro відсутня інформація щодо «Реконструкції берегоукріплення річки Псел і розчистки проток у районі бази відпочинку «Зорі» за межами населених пунктів Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області».

Раніше медіаагенція «Останній Бастіон» повідомляла читачам про те, що протягом XX сторіччя природа України зазнала величезних змін. Безліч її унікальних ландшафтів було принесено у жертву індустріалізації.

Читайте також:
Політика
Таке рішення суперечить вимогам «Державної стратегії управління лісами України до 2035 року»
15 червня, 11:11
Полтава
Наслідуючи приклад представників «Останнього Бастіону», селяни допомагають відновити біорізноманіття Полтавського краю. Добрі справи діють.
03 червня, 06:09
Полтава
Оперативники зняли 2 кілометри виявлених у воді браконьєрських сіток. На жаль, порушників нерестової заборони не затримано на місці події.
27 травня, 14:56
Життя
Це сімейство комах із підвиду напівжорсткокрилих. Через великі розміри люди їх доволі часто плутають із шершнями та ґедзями.
09 травня, 21:47
Полтава
Від початку року в області сталися 4 надзвичайні ситуації, коли вигоріла частина екосистеми. Займання виявляють у суху вітряну погоду.
01 травня, 13:45
Полтава
Невідомі особи без дозвільної документації здійснили геодезичні й вибухові роботи у ландшафтному парку «Гадяцький». Завдано збитків державі.
18 квітня, 19:14