Зеленський таки вніс до ВР законопроєкт стосовно змін до Конституції

ПОЛІТИКА
14.12.2019, 11:22
Зеленський таки вніс до ВР законопроєкт стосовно змін до Конституції
Фото: 24 канал

Володимир Зеленський зареєстрував у Верховній Раді законопроєкт №2598.

Про це свідчить публікація на офіційному сайті Верховної Ради.

Його офіційна назва – «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)». Цей законопроєкт часто називають «Про федералізацію».

У картці законопроєкту зазначається, що документ одержано Верховною Радою 13 грудня. Зеленський визначив законопроєкт як «невідкладний».

Напередодні Офіс президента звинуватили у маніпуляціях стосовно тексту домовленостей, досягнутих у Парижі 9 грудня. Відповідні звинувачення звучали, зокрема, у соцмережах.

12 грудня Володимир Зеленський заявив, що Україна виконує свої зобов’язання щодо надання особливого статусу ОРДЛО на постійній основі шляхом підготовки внесення змін до Конституції у частині децентралізації.

Читайте також:
Політика
Парламент схвалив нову редакцію виборчого кодексу, згідно з якою громадяни, які проживають за кордоном, не зможуть проголосувати.
18:56
Політика
Ним став віцеспікер Ради Корнієнко.
18:21
Політика
За її словами, питання репараційної позики стане головною темою на найближчому засіданні Європейської Ради.
16:55
Політика
США розглядають санкції проти тіньового флоту росії та трейдерів, які беруть участь у торговельних операціях із російською нафтою.
16:18
Політика
Він писав путіну кілька тижнів тому і запитав, чи відреагує москва, якщо ЄС забере заморожені активи Центрального банку рф.
15:40
Політика
Як живе правоохоронна династія Дроздів?
13:12