Зеленський анонсував час відплати Єрмаку, Татарову, Баканову та іншим.

27.03.2023, 13:05
Зеленський анонсував час відплати Єрмаку, Татарову, Баканову та іншим.

Зеленський анонсував час відплати зовнішнім та внутрішнім ворогам.

Володимир Зеленський, який разом з Єрмаком, Бакановим, Наумовим, Криворучко, Шевченко, Сенниченко, та іншими бійцями невидимого фронту з перших хвилин наступу російської орди на Україну по підготовлених зрадниками, у рамках програми "Велике будівництво", дорогах, взяв до рук зброю, очоливши спротив російській окупації, вирішив суворо покарати зрадників і колаборантів зі свого оточення, скликавши для цього спеціальну нараду із спеціальними людьми.

Зеленський анонсував час відплати Єрмаку, Татарову, Баканову та іншим._1

Зеленський анонсував час відплати Єрмаку, Татарову, Баканову та іншим._3

Те, що Зеленський внутрішніми ворогами бачить виключно представників україноорієнтованих націоналістичних кіл, сподіваємося, уже ні в кого не викликає сумніву.

Як не викликає сумніву і те, що внутрішній ворог, розмінувавши кордони, економічно знекровивши Україну, за руку завів москвинську орду на знищення України і українців.

Внутрішній ворог кидає націоналістів із складу ЗСУ на найбільш небезпечні ділянки фронту, кров'ю героїв поливаючи власні злочинні наміри.

На жаль, у зверненні Оманського героя, який під дією мівіни, разом з Єрмаком з перших хвилин нападу захищав Україну, не названі прізвища  внутрішніх ворогів України з огляду на те, що не на часі бо не втік.

Враховуючи впроваджену владою зайд в Україні диктатуру, пошук внутрішніх ворогів є логічним і циклічним наслідком. Хотів би помилитися, але, судячи з перебігу подій та логіки правлячої антиукраїнської верхівки, "трійки" ВЧК вже чистять зброю. 

І Денис Кірєєв, якого 5 березня 2022 року вбили співробітники СБУ, своєю смертю може те підтвердити.
 

Автор : Гнап Нерушима
Читайте також:
Опінії
Українцям дають титул, але забирають суб’єктність
27 травня, 17:00
Світ
На меті — виробництво ракет ППО і спільні навчання.
27 травня, 16:21
Політика
Мільярди для ворога: хто дозволив росіянам заробляти в Україні?
27 травня, 11:42
Опінії
Інформаційна окупація України: хто покриває диверсантів?
26 травня, 21:38
Політика
«Юридичний залізний купол» для обраних: поки ТЦК ловить людей, влада створює нову касту.
26 травня, 10:17