Зеленський грає з вогнем життями українців

ПОЛІТИКА
09.09.2023, 16:09
Зеленський грає з вогнем життями українців
Фото: Facebook

Поки свідомі громадяни воюють і гинуть за Україну, "слуги коломийського народу" рятують себе, своїх рідних і награбовані статки з майном.

Таку думку в інтерв'ю вітчизняній щоденній газеті "Факти" висловив авторитетний політичний технолог Сергій Гайдай, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Він стверджує, 24.II.2022 Зе-команда вирішила приєднатися до тих патріотів, які незалежно від рішення президента і його надто впливового завгоспа стали на захист Батьківщини.

На хвилі хаосу перших днів повномасштабного російського вторгнення Володимир Зеленський і його оточення в Офісі на Банковій зосередили всю вертикаль влади у своїх руках, з якою не розпрощаються так просто ні під час, ні тим паче після перемоги.

«З тих доленосних подій минуло півтора року. Другий рік повномасштабної війни, в якому ми зараз живемо, дуже кардинально відрізняється від минулого. Коли ЗСУ прогнали ворога від Києва, звільнили Херсон і провели Харківську операцію, у столиці все стабілізувалося і почалося звичайне для нас мирне життя.

Бюрократи повернулися до своїх справ, тобто до корупційних схем та самозбагачення. Більш того, вони пристосувалися до нових умов. Які ці умови? Це велика допомога Заходу і збільшення армії в рази. Податки з зарплат тих, хто захищає країну, пішли в місцеві бюджети. Мери й місцеві чиновники отримали шалені гроші та почали їх освоювати. Сьогодні у нас все погано.

Нами керують бюрократи, які ніколи не вміли ефективно управляти державою, тому що це не основна їхня функція. Їхня задача – самозбагачення. Подивиться, які маєтки будують навколо міст силовики, митники, судді, де і як вони живуть, яку нерухомість купують за кордоном», – змальовує невтішний стан справ в Україні пан Гайдай.

Окремо досвідчений політтехнолог додає, тепер, коли триває вже війна на виснаження, нам вкрай потрібне дуже ефективне державне управління, а його немає, бо на Банковій продовжують грати у "Квартал 95", ціна якого – життя українців.

«У нас зараз не героїчний період партизанської війни, бо ворог став іншим. Він вже воює по-справжньому. Він мобілізувався, хоча перебуває в обороні. До того ж на Росії знову почав працювати потужний військово-промисловий комплекс. Просто героїзмом цю війну не виграти. Тому у багатьох зараз величезні претензії до влади. Це нормальний процес, а не те, що ми почали сваритися.

Я був би здивований, якби ми ніяким чином не коментували, не критикували й не вимагали від влади все ж таки зайнятися ефективним управлінням державою, яка знаходиться в стані війни, щоби перемогти ворога. Але у нас по факту катастрофічна ситуація. Скажімо, податківці повернулися до рекету підприємців і сьогодні скрізь по всій країні "маски-шоу". Багато знайомих підприємців кажуть, що такої корупції з боку податківців не було навіть за часів Віктора Януковича. Взагалі цей умовний мільйон чиновників живе за принципом "все для себе", а принцип "Україна понад усе" зовсім не сприймає.

Думаю, що у пана Зеленського як керівника воюючої держави є одна важлива проблема. Він не командоутворююча людина. Тому біля нього оце оточення, яке створює для нього зону комфорту. На Банковій думають, що має бути одна людина, на яку працює все оточення. І це – президент. Але це помилка не лише цих півтора року. Так було, починаючи з 2019-го, бо така природа нашого президента і його оточення, на жаль», – висновує Гайдай.

Як раніше вже повідомляла медіаагенція "Останній Бастіон", усе оточення Зеленського перетворило війну на телепіар; ви уявляєте, скільки йде часу на макіяж перед ефіром?!

Читайте також:
Економіка
«Альтернативи підвищенню податків немає», в 2024 році в бюджеті не вистачає коштів на потреби ЗСУ, - Гетманцев.
10:24
Політика
До обшуків залучили ДСР Нацполіції - один з найкорумпованіших правоохоронних підрозділів, який контролює Олег Татаров
22 травня, 18:37
Політика
Міноборони закликало чинних військових не завантажувати застосунок «Резерв+»
21 травня, 18:09
Опінії
Ворог не тільки суне зі Сходу на Україну, він уміло зосередив свою агентуру на Печерських пагорбах Києва. А саме — на вулиці Банковій.
19 травня, 09:37
Війна
Вітчизняний шоубізнес не знає потреб нації, котра боронить країну від ворога зі Сходу. Тому досі плодяться «Свати» й «Слуга народа».
17 травня, 07:18