Зеленський хоче дискредитувати протестний рух

Опінії
31 січня, 18:45
Зеленський хоче дискредитувати протестний рух

Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський заявив про затримання "шатунів".

Український політик, правозахисник, народний депутат України 8-го скликання

Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський заявив про затримання "шатунів", планували розхитувати ситуацію в країні, проводити мітинги, входити в конфлікт з правоохоронцями, проливати кров.

Мене ледве не знудило від цієї новини. Років 5 тому, усякий раз, коли під ногами Порошенка горіла земля, українські спецслужби вигадували спроби конституційного перевороту з виявленням "шатунів". То Надя Савченко, то Саакашвілі, то справа Сановського, то псевдовбивство Бабченка. Вважаю це постановою і ось чому.

На відео є голос одного із учасників "заколоту" із зміненим голосом. Вірогідно, що це провокатор правоохоронців. А провокація злочину за українським законодавством заборонена. Але думаю, що і другий виконує сценарій Банкової.

Злочин розслідується за статтею 294  Кримінального Кодексу - підготовка до громадських заворушень?

Але ніхто з учасників брифінгу чітко не назвав яка була їх реальна кінцева мета.

Міністр заявив, що затримані мали дестабілізувати ситуацію по всій країні і провів аналогію з подіями у Донецьку і Луганську 2014 року. Начальник поліції Ігор Клименко вживав такі терміни як "національна безпека", "гібридна війна", "дискредитація влади". Злочинці мали видавати себе за ультранаціоналістів, мати банери "Наступ на Крим!", "Все для перемоги" тощо.

Всі націоналісти, які можуть вчиняти радикальні дії, знаходяться на обліку в СБУ. А сценарій, який нам описав Міністр і начальник поліції - це дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу, тобто проти влади в особі Зеленського і Слуг народу. Інакше навіщо це робити? А це стаття 109 Кримінального Кодексу із підслідністю СБУ. Інша правова кваліфікація - це від лукавого. Питання: чому цим займається поліція, а не спецслужби?

Чому затримали лише двох людей?

Де інші 5 тисяч "шатунів"?

Інших доказів окрім балачок між співробітниками поліції (кажуть що колишніх) ми не побачили. І співучасників також.

Це як колись 3 людини: Надя Савченко, її сестра і мама хотіли "повалити" режим Порошенка, розстрілявши мінометами з баржі урядовий квартал і потім на гідроциклах втекти світ позаочі. Це казав екс генпрокурор Луценко разом із своїм заступником Матіосом. Я згадую ті події і мені стає сумно.

Цікаво кого ж таки призначать замовником: Кремль, олігархів, політичну опозицію Зеленському?

А ось мотиви влади мені при цьому зрозумілі - дискредитація протестного руху взагалі.

Читайте також:
Опінії
Чиновники-корупціонери з можновладцями вирішили скористатися війною, аби "позазахищати" чергові дисертації з права. O tempora, o mores.
14 червня, 18:12
Політика
Заступник Андрія Єрмака і координатор програми розвитку інфраструктури "Велике будівництво" попри війну продовжує займатися профанацією.
01 червня, 20:35
Політика
Навіть повномасштабна війна з російськими окупантами не вплинула на українофобське нутро слуг Феміди!
23 травня, 19:52
Опінії
Студенти, які ставлять незручні питання президенту і є майбутнім України. Дарма, що на Банковій цього поки не розуміють.
22 травня, 08:48
Політика
Здається, урядова команда "слуг неукраїнського народу" на чолі з Володимиром Зеленським остаточно перейшла дозволені межі.
10 лютого, 08:33