Зеленський хоче взяти у Європи

ПОЛІТИКА
29 січня, 12:19
Зеленський хоче взяти у Європи

Зеленський, який порівнював Україну з повією, сам вирішив уподобитися повії. Запропонувавши Європі віддати йому гроші біженців.

Зеленський: було б краще, якби соцдопомога ЄС для біженців приходила в бюджет України.

Для України було б набагато краще, якби соціальна допомога від європейських країн українським біженцям надходила в бюджет нашої країни. Після цього кошти перерозподілялись залежно від того, де наразі перебуває людина.

Про це заявив Володимир Зеленський в інтерв'ю німецькому телеканалу ARD.

Під час інтерв'ю журналіст відзначила, що лише в Німеччину з України виїхали близько 200 тисяч чоловіків призовного віку. Вона запитала у президента, чи не слід Берліну скоротити соціальну допомогу біженцям, аби зекономленими коштами підтримати Київ.

Зеленський відзначив, що бувають випадки, коли біженці отримують допомогу не лише від країни, де вони наразі перебувають, але й безпосередньо від України.

Нагадаємо, що від початку повномасштабного вторгнення рф в Україну Німеччина стала однією з країн, яка почала приймати українських біженців. Зокрема, вони мають право працювати та навчатися в країні до кінця війни.


Спочатку Лєщенко, повія єрмака, вирішила, що Україна безпечна для жінок і дітей, потім Зеленська розродилася тезами про інвалідів, а тепер і Зеленхайм вирішив, що він з єрмаком краще розподілить кошти на переселенців.

Нагадаємо, що до кінця каденції кульгавої качки залишилося 111 днів.

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Політика
Володимир Зеленський зробив заяву про ухилянтів від мобілізації
12 квітня, 10:00
Позиція
Бо тоді від годівниці буде відлучена злодійкувата команда 5-6 менеджерів, яка вперто й послідовно розвалює фронт.
10 квітня, 10:05
Опінії
За підсумками п’яти років необхідно звітувати. За кожен пункт програми. За кожну свою дію. За результати та наслідки.
02 квітня, 09:37
Політика
Влада Азербайджану відмовилася приймати найвеличнішого лідора Всесвіту
01 березня, 15:09
Опінії
Двох сестер повернули із окупованої Луганської області: вони майже два роки не бачили маму. Зеленському по цимбалах, його діти в безпеці.
26 лютого, 16:45
Опінії
Більшість населення України — інфозалежні люди без критично-логічного мислення. І це біда, яка масштабується на тлі воєнних поразок.
22 лютого, 13:45