Зеленський і Аваков навмисно тримають «Рифмайстра» в ув'язненні, — опозиція

09.01.2021, 10:48
Зеленський і Аваков навмисно тримають «Рифмайстра» в ув'язненні, — опозиція

Національна поліція України виконує політичне замовлення проти Андрія Антоненка з метою очорнення всього добровольчого руху.

До такого висновку прийшов депутат Запорізької обласної ради від партії "Європейська солідарність" і колумніст "Останнього Бастіону" Ігор Артюшенко.

За словами соратника Петра Порошенка, передані вітчизняному міністерству внутрішніх справ плівки головної спецслужби (КГБ) Білорусі суперечать версії, яку озвучив Володимир Зеленський.

«Колишній співробітник білоруського спецназу Ігор Макар стверджує, що передав плівки українському МВС ще у грудні минулого року. Якраз тоді суд продовжив перебування Андрія Антоненка під вартою. Українці про існування плівок дізналися декілька днів тому з міжнародної преси, але реакції Зеленського, який буквально призначив винних, немає досі», — зазначає Ігор Артюшенко.

Він також стверджує, що підлеглі Арсена Авакова сприяли виникненню хибного уявлення у головного "слуги народу", якому все ж варто визнати свою помилку і відпустити з-за ґрат невинного "Рифмайстра".

«На додаток речник МВС Артем Шевченко у коментарі "BBC News Україна" заявив, що записи відповідають версії українського слідства і на справі ветеранів АТО й волонтерів не позначаться. Тобто у МВС вважають, що Лукашенко найняв співака, лікаря та парамедика, щоби вчинити вбивство. Чим раніше Зеленський зрозуміє те, що він заганяє себе в кут, тим краще для нього самого», — підсумовує Ігор Артюшенко.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", білоруські плівки у справі вбитого журналіста Шеремета лежатимуть на почесній поличці у главку МВС України.

Читайте також:
Підозрюваного у вбивстві журналіста Павла Шеремета Андрія Антоненка випустили з СІЗО.
30.04.2021, 19:30
В МВС намагаються сформувати в українців хибне уявлення про його винуватість.
20.04.2021, 19:00
Віктор Чумак розповів, що кримінальне провадження стосовно «вбивць Шеремета» – «це політичний тиск і свавілля».
31.03.2021, 09:55
Правоохоронна система в Україні далека від досконалості та європейських стандартів.
11.11.2020, 14:29
Андрій Антоненко, підозрюваний у вбивстві журналіста Павла Шеремета, став жертвою «процесуальної диверсії» із боку прокурорів.
03.08.2020, 18:30
Володимир Зеленський увійде у новітню українську історію як боягуз, який на чорне каже біле і навпаки.
06.07.2020, 11:02