Зеленський не розуміє, що таке патріотизм, а українська культура для нього зайва, – Сергій Поярков

УКРАЇНА
24.11.2019, 06:34
Зеленський не розуміє, що таке патріотизм, а українська культура для нього зайва, – Сергій Поярков

Володимир Зеленський не розуміє, що таке патріотизм і навіщо потрібна українська мова.

Таку думку висловив телеведучий Сергій Поярков.

«Мені здається, що насправді Зеленський не просто якось намагається відмежувати себе від патріотичної частини суспільства, а він просто не розуміє, навіщо взагалі потрібен цей патріотизм, навіщо це ще якась мова», – сказав Поярков.

«Він же обходився російською і почував себе комфортно. Для нього це зайва мова, зайва культура, для нього це "головняк". Він, з одного боку, хотів би піти, мабуть, на якісь "сепарські" заходи. Але ж хто дасть? А те, що він проводить, воно все одно нещире, і людям просто противно йти туди, бо вони розуміють, що воно штучне. Люди ж пам’ятають от цей "сеньйор голодомор", цей "термос" замість Томос, і "Україна як повія"», – зазначив Поярков.

Ведучий також висловився про те, що нинішній рівень несприйняття Зеленського і насмішок над ним із боку частини суспільства – це зворотна сторона його попередньої діяльності.

«Вова, посмійся! Це ж "Вова Зеленський стайл". Правильно? Це ж ти таке лайно жбурляєш. А коли тобі таке прилітає – чого ти ображаєшся? Послухай, якщо ти дозволяєш таке собі стосовно країни та до людей – чому тобі не подобається, коли я тобі кажу, що ти зефілітік. Ну смійся! Ми ж повинні сміятися над "термосом", правильно, над "Україною-повією"? Ти вважаєш, що нам смішно, правильно, зефілітік? І тут він починає ображатися, позбавляти акредитації, закривати ЗМІ. У нього – "а мальчик обиделся", "маминому мальчику 42 года, сопельки потекли"», – сказав Поярков.