Зеленський призначив уродженця Росії керувати проблемним Закарпаттям

10.12.2020, 08:59
Зеленський призначив уродженця Росії керувати проблемним Закарпаттям

52-річний етнічний росіянин Анатолій Олександрович Полосков став головою Закарпатської обласної державної адміністрації.

Відповідний указ оприлюднили на офіційному президентському сайті.

Новопризначений очільник найзахіднішого регіону України народився в Архангельську, на початку 1990-х оселився у Береговому, а з 2011-го керує виноробною компанією "Шато Чизай" і суміжною фірмою ТОВ "Чизай Агро".

Згідно з відкритими джерелами відомо, що на родину Полоскова зареєстровано низку об'єктів нерухомого і рухомого майна:

1) житловий будинок загальною площею 109,7 м² у селі Велика Бакта Берегівського району, вартість якого оцінюється у 194 тисяч 830 гривень (інформація за останньою грошовою оцінкою);

2) квартира у районному центрі загальною площею 55 м² за ціною 149 тисяч гривень, власником якої є син голови Закарпатської ОДА Анатолій Анатолійович;

3) земельна ділянка на 800 м² (вартість не вказана у декларації), яка також записана на сина Полоскова, і житловий будинок на 140,35 м² у Береговому;

4) легковий автомобіль марки "Renault" модель "Fluence" 2011-го року випуску, зареєстрований на дружину чиновника Маріанну Іванівну.

Серед грошових активів керівника Закарпаття є й чималі валютні кошти: 67 тисяч доларів і 15 тисяч євро у готівці; тоді як на банківських рахунках родини Полоскова здебільшого гривневі збереження на суму понад 55 тисяч.

Також "Останній Бастіон" нагадує читачам, що попереднього очільника ОДА — "комбінатора"-спецслужбіста Олексія Петрова — обрали на посаду голови Закарпатської обласної ради.

Читайте також:
Війна
Замість того, щоби сприяти суцільній ізоляції росії, міжнародні структури паразитують на темі війни й воліють не помічати злочини окупантів.
11 серпня, 08:13
Війна
Міністр справедливості дозвіл давав на виїзд цих панів?
04 липня, 16:15
Політика
Жителі тимчасово загарбаних районів Півдня та Сходу України не зможуть користуватися вітчизняним зв'язком до вигнання російських агресорів.
02 липня, 08:54
Політика
Чиновники державного залізничного монополіста обдаровані своєрідним гумором, який нагадує відверте блюзнірство.
22 лютого, 14:00
Економіка
У державному бюджеті відсутні видатки на переведення матеріалів фонду землеустрою й оцінки земель архівів в електронну форму.
09 лютого, 07:48
Економіка
Однак отримати гроші можна буде не раніше літа 2022 року у зв'язку з неврегульованим на сьогодні бюрократичним механізмом.
29 січня, 08:09