Головою Закарпатської облради обрали комбінатора»-спецслужбіста Петрова

ПОЛІТИКА
07.12.2020, 17:30
Олексій Петров
Олексій Петров
Фото: УНІАН

Петров прославився організацією кришуванням бізнесу та контрабандою цигарок з ОРДЛО.

В Ужгороді на першій сесії Закарпатської обласної ради VIII скликання головою ради обрали одіозного Олексія Петрова. За нього проголосували 37 із 62 зареєстрованих депутатів.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу із сесійної зали.

На першій сесії Закарпатської обласної ради VIII скликання головою ради вибрали депутата від партії «Слуга народу» Олексія Петрова. За нього проголосували 37 із 62 депутатів.

Петров був однією із двох кандидатур, висунутих на таємне голосування. Його суперником був самовисуванець Віктор Русин, депутат обласної ради від ОПЗЖ.

Олексій Петров є чинним головою Закарпатської ОДА, свою посаду отримав у квітні 2020 року. На місцевих виборах 25 жовтня він очолював список партії «Слуга народу».

Нагадаємо, як ми повідомляли раніше  деякі політично незрілі посадовці відмовляти Зеленського від призначення людини близької до минулої влади закарпатським губернатором, називаючи  його «російською консервою» та стверджували, що він в АТО заробляв на сигаретах, які в Донецьку виготовляє фабрика «Хамадей» і постачає контрабандою в Європу через територію України.

Але Зеленський у відповідь у дусі: хто без гріха, нехай першим кине камінь у Петрова. Таких в Офісі Президента не виявилось...

Читайте також:
Політика
Органи місцевого самоврядування більше не зобов'язані публікувати свої акти та відповідати на запити: прийнятий закон
26 березня, 17:32
Політика
Команда Володимира Зеленського прагне "миру за всяку ціну", а тому не цурається проводити підкилимні перемовини з країною-агресором.
28 січня, 06:51
Економіка
3,6% – рівно на стільки має зрости у поточному році валовий внутрішній продукт, спрогнозований урядом Дениса Шмигаля.
07 січня, 12:00
Політика
"Президент Голобородько" оточив себе некомпетентними дилетантами, котрі у разі широкомасштабної війни віддадуть Україну Кремлю.
27.12.2021, 13:57
Економіка
На жаль, у Постанові Кабміну Зеленського нічого не сказано про тарифи на повітря, яким дихають українці.
25.12.2021, 09:18