Зеленський призначив В’ячеслава Негоду головою Тернопільської ОВА

ПОЛІТИКА
24.08.2024, 17:36
Зеленський призначив В’ячеслава Негоду головою Тернопільської ОВА

Негода - колишній заступник міністра, якого звільнили на тлі корупційного скандалу.

Володимир Зеленський призначив В'ячеслава Негоду головою Тернопільської ОВА.

Про це йдеться у відповідному указі від 24 серпня.

«Призначити Негоду В'ячеслава Андроновича головою Тернопільської обласної державної адміністрації», - йдеться у документі.

У грудні 2023 року Кабінет міністрів України погодив звільнення Володимира Труша з посади голови Тернопільської обласної державної адміністрації.

16 серпня Кабінет Міністрів погодив призначення В'ячеслава Негоди на пост глави Тернопільської ОВА.

Як пише «Укрінформ», В'ячеслав Негода з 1990 по 1998 рік був Тернопільським міським головою, депутатом Тернопільської облради. У 2014-2019 роках працював першим заступником та заступником міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства. Також керував апаратом.

У 2019 році був призначений на посаду заступника міністра розвитку громад та територій, яку обіймав до 27 січня 2023 року.

Із 4 березня 2023 року - керівник Офісу Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Також він доцент кафедри регіональної політики Навчально-наукового інституту публічного управління та державної служби Київського національного університету імені Тараса Шевченка.


Нагадаємо, що у 2019 році Негоду призначили заступником міністра розвитку громад та територій України, а пізніше того ж року — керівником Офісу Конгресу місцевих та регіональних влад України при президентові України на громадських засадах.

А втім, у 2023 році перший заступник міністра розвитку громад та територій, а згодом — виконувач обов’язків міністра Василь Лозинський потрапив у корупційний скандал.

Тоді ЗМІ писали, що Лозинського затримали у справі про отримання хабаря в розмірі 400 тисяч доларів.

Міністерство інфраструктури тоді оголосило, що Лозинського звільнять, а на тлі цього Кабмін погодив звільнення і Негоди.

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Політика
Колишній Житомирський міський голова Сергій Сухомлин очолив Держагентство відновлення у 2024 році.
вчора, 16:03
Полтава
Військовослужбовець Масі Наєм раптово завітав до Володимира Когута у супроводі трьох людей «у пікселі». Виникала напружена ситуація.
29 квітня, 19:28
Політика
Галина Польшинська «профінансувала» покупку квартири сестрі – дружині голови КМВА Ткаченка
11 квітня, 16:00
Політика
Він записав усе майно на дружину.
10 квітня, 16:25
Політика
Смілянський, який разом із кагалом Коломийського грабує Україну, викручується, як глист.
03 квітня, 11:46
Економіка
Відповідальні за якість харчів вітчизняні чиновники вирішили залізти до чужих кишень. Цього разу дармових коштів шукають аж у Піднебесній.
01 квітня, 07:17