Зеленський призначив зрадників і колаборантів представляти Україну в Раді Європи

Позиція
08 квітня, 16:20

Володимир Зеленський призначив колаборанта зі «Слуги урода» та ідейну членкиню ОПЗЖ та Партії регіонів представляти Україну у Європарламенті

10 лютого 2024 року Зеленський підписав Указ № 54/2021 «Про склад делегації України в Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи на 2021 — 2026 роки».

Згідно із документом, до оновленого переліку консультантів включили також Оксану Деркач — депутатку Полтавської міськради від «Опозиційної платформи — За життя».

Деркач Оксана Антонівна - кандидат на посаду міського голови м. Полтава від партії ОПЗЖ на місцевих виборах 2020 року, йшла нульовим кандидатом по списку ОПЗЖ.

Наразі подружка ліквідованого зрадника і колаборанта іллі киви Оксана Деркач є депутатом міської ради, головою неіснуючої забороненої проросійської фракції ОПЗЖ (хоча сама вона так не вважає), та була працевлаштована радником міського голови Олександра Мамая.

Ілля Кива, Оксана Деркач та Євгеній Момонт
Ілля Кива, Оксана Деркач та Євгеній Момонт
Зеленський призначив зрадників і колаборантів представляти Україну в Раді Європи_3

Деркач пов'язана з кількома ГО, котрі належать до політичної партії «Рідне місто». Не дивно, що «Рідне місто, «ОПЗЖ» та «За майбутнє» у Полтаві так тісно пов'язані між собою, адже чимала кількість партійців є колишніми регіоналами, котрі вже кілька разів змінювали свою партійну приналежність.

Зеленський призначив зрадників і колаборантів представляти Україну в Раді Європи_5

Деркач пройшла партійний шлях від «Партії регіонів» через «Рідне місто» до «ОПЗЖ».

Зеленський призначив зрадників і колаборантів представляти Україну в Раді Європи_7

Деркач, Пархоменко та Удовіченко на антимайдані у Полтаві.

Прикметно, що Деркач до цього часу вважає себе депутатом від ОПЗЖ і не соромиться цього.

Зеленський призначив зрадників і колаборантів представляти Україну в Раді Європи_9

Зеленський призначив зрадників і колаборантів представляти Україну в Раді Європи_11

Не менш цікавим є ще один персонаж, якого Зеленський призначив представляти інтереси України у Європі.

Це міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко.

Колишній голова Херсонської обласної державної адміністрації Борис Сіленков стверджує, що мер Нової Каховки Володимир Коваленко в перші дні війни відмовився захищати місто і не допоміг теробороні. Про це Сіленков написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

«24 лютого 2022 року біля Новокаховського військкомату вранці зібралось до 200 патріотів з вимогою їх озброїти та вступити в бій з ворогом. Військком в кабінеті палив документи. Міський голова В. Коваленко рішень не приймав. Керівник тероборони міста майор А. Федотов особисто прийшов до Коваленка з вимогою надати транспорт, щоб виїхати в Херсон і долучитись до 124 бригади. В транспорті йому було відмовлено. Як результат:
- міський голова Нової Каховки відмовився захищати місто;
- дав команду теробороні розійтись по домівках;
- майор Новокаховської тероборони самотужки добрався до Херсону, взяти участь в боях за Антонівський міст, був тяжко поранений. Похований в Миколаєві».

Володимир Коваленко із майбутніми колаборантами на навчаннях тероборони до війни. Зліва направо: Ігор Білоус, В. Коваленко, Максим Карий, Руслан Агаєв
Володимир Коваленко із майбутніми колаборантами на навчаннях тероборони до війни. Зліва направо: Ігор Білоус, В. Коваленко, Максим Карий, Руслан Агаєв

У коментарі заступник міського голови Володимир Арнаут дещо уточнює і додає:
«Транспорт не надав перший заступник міського голови Тарабака О.А. за вказівкою міського голови Коваленко В. І. Після чого вони подарували весь Новокаховський автопарк русні! Хочу зазначити, що на мою вимогу як заступника міського голови про евакуацію людей з міста, був посланий на … Міський голова запропонував працівникам виконкому скоритися та працювати на окупантів! Тим, хто не пішов на співпрацю, відразу зняли всі виплати та залишили людей без права на життя!»

За співпрацю з окупантами міського голову Нової Каховки було внесено до бази колаборантів Центру «Миротворець».

Зеленський призначив зрадників і колаборантів представляти Україну в Раді Європи_15

Коваленко самостійно висунув свою кандидатуру на посаду міського голови. А от до обласної ради та Новокаховської міської ради він висувався від партії «Слуга урода».

Зеленський призначив зрадників і колаборантів представляти Україну в Раді Європи_17
Зеленський призначив зрадників і колаборантів представляти Україну в Раді Європи_19

Також до делегації увійшли:

Довідково:

Конгрес місцевих і регіональних влад виглядає як форум, на якому представники обговорюють спільні проблеми, обмінюються досвідом та ознайомлюють уряди зі своїми позиціями. Його учасники консультують Комітет міністрів РЄ та Парламентську асамблею РЄ з питань розвитку та реалізації місцевої та регіональної політики, опрацьовують відповідні рекомендації, взаємодіють з національними та міжнародними організаціями з проблематики місцевих і регіональних органів влади, організовують публічні обговорення та конференції на місцевому і регіональному рівнях у державах-членах РЄ, а також готують доповіді щодо стану місцевої та регіональної демократії у державах-членах РЄ.

Останній Бастіон нагадує читачам, що Зеленський та Єрмак перетворили українську дипломатію на шапіто. На дипломатичні посади призначають колишніх генпрокуророк, сексологинь, експрацівників офісу президента та РНБО. Все це відбувається з грубим порушенням дипломатичних протоколів.

А позаконституційний завгосп Єрмак послав послів готувати саміт миру. Завдання просте: не відстоювати інтереси українських громадян, і українського бізнесу на кшталт блокади пропускних пунктів, а пропагувати ідеї хворої влади.

Саме для цього Зеленський звільнив дипломатів, які відстоювали інтереси України.

Натомість у Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи позицію України будуть представляти зрадники та колаборанти, яких своїм указом призначив зрадник Володимир Зеленський.

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Війна
Нардепка Олександра Устінова заявила, що аби Харків не став Маріуполем, США мусять дозволити бити їхньою зброєю по рф.
вчора, 15:24
Війна
Рідні воїнів, які стояли на варті найбільшого міста українського Півдня, не втомлюються нагадувати, що наші Герої досі є бранцями Кремля.
вчора, 07:10
Війна
Із квітня 2024 року окупанти захопили більше території, ніж Україна звільнила за 3 місяці літнього контрнаступу 2023 року, - WP
18 травня, 12:21