Зеленський просто неспроможний створювати і підтримувати ефективні інституції.

Опінії
24 квітня, 15:05
Зеленський просто неспроможний створювати і підтримувати ефективні інституції.

Його максимум – шось нарішать особисто і одноразово, а не системно і щоб працювало само.

Журналіст і засновник проекту “Наші гроші”

Нижче фрагмент статті, який мені особисто підтвердив те, що я думав і раніше: Зеленський просто неспроможний створювати і підтримувати ефективні інституції.

Його максимум – шось нарішать особисто і одноразово, а не системно і щоб працювало само.

Це було до вторгнення, це продовжується зараз, і значить немає ніяких передумов вважати, що це зміниться після перемоги.


Зеленський просто неспроможний створювати і підтримувати ефективні інституції._1

Наскільки серйозно у Зеленського ставляться до потреби будь-що перемагати, може свідчити одна цікава непублічна зустріч, які відбулась на Банковій на початку квітня.

На нараду до Єрмака запросили більше десяти людей: кількох заступників глави ОПУ, керівників силових відомств, топ-менеджерів з державної банківської та енергетичної сфер, кількох міністрів і депутатів, які проявили свою ефективність за час повномасштабної війни.

Імена присутніх зі зрозумілих безпекових причин УП вирішила не публікувати, щоб не наражати їх на додаткову небезпеку.

На зустрічі голова ОПУ розповів присутнім, що для кожного із них є персональна велика задача від президента: Зеленський вирішив, що саме ці перевірені люди мають зайнятися питанням комплектації нових бригад для контрнаступу.

Після короткої доповіді Єрмака, його радниця Дарія Зарівна роздала кожному присутньому по кілька аркушів паперу із інфографікою про потреби їхніх бригад.

По суті, в ОПУ самі вирішили, кому і яку бригаду доручити.

Учасники ж зустрічі відповідають за швидке комплектування – чого бригадам бракує, має бути знайдене "куратором". Байдуже як і де, але питання мають бути закриті.

"Насправді це хороша ідея Зеленського. Це його люди, і вони зможуть реально швидко допомогти військовим. І президент ще й отримує інший канал зв'язку з цими бригадами напряму, тому ніякий вояка або чиновник не зможе доповідати на Банкову, що все чудово, коли насправді там у нього реальні проблеми. І це ви собі навіть не уявляєте який плюс", – пояснює УП один із членів команди президента.

Як переконують співрозмовники в ОП, такий підхід до комплектування бригад жодним чином не свідчить про недовіру до військових, а навпаки – має максимально їм допомогти.

"Багато чиновників і менеджерів точно знають, як правильно і швидко налаштувати ланцюжки постачання того, що потрібно бригадам тут і зараз. Ви ж розумієте, що дуже часто йдеться про політичні зв'язки всередині країни і за кордоном. Це все має прискорити оснащення бійців та отримати паралельний канал зв'язку зі сторони рядових бійців", – пояснює співрозмовник УП на Банковій.

Читайте також:
Блоги
Одна з ознак цивілізації – відношення до договору. Володимир Зеленський відверто ігнорує цю усталену норму.
03 вересня, 21:39
Виміри
На Полтавщині слуги Зеленського будують лінію захисту.
25 серпня, 18:05
Політика
Напередодні великої війни йому ввижалися травневі шашлики... Може досить щось вживати?
06 серпня, 07:25
Політика
Уряд, де етнічні українці майже не представлені, не може бути своїм. Він не відображає національних інтересів і прагнень нашого народу.
30 липня, 17:23
Політика
За словами чиновників НАТО, реакція найвеличнішого лідора Всесвіту спричинила суперечку щодо згадки про запрошення
14 липня, 08:18
Блоги
Наділення Зе-командою самої себе невластивими повноваженнями та бажання узурпувати владу дуже шкодить і Україні, і НАТО, і ЄС.
11 липня, 19:32