Зеленський слідом за Порошенком торгує на крові

ЕКОНОМІКА
29.10.2021, 11:53
Зеленський слідом за Порошенком торгує на крові

"Президент Голобородько" дав дозвіл на закупку електроенергії з Білорусі та РФ нібито задля уникнення віялових відключень в Україні.

Натомість країна-агресор уже оголосила про припинення постачі вугілля для низки українських теплоелектростанцій.

Таку інформацію на своєму Telegram-каналі виклав голова Комітету енергетики та ЖКП у Верховній Раді Андрій Герус.

За словами депутата із фракції "Слуга народу", від 1 листопада поточного року з РФ не буде надходити вугілля марки А (антрацит) та П (пісне), при цьому заборона не розповсюджуватиметься на кокс.

Проте, "голуб миру" з Банкової Володимир Зеленський офіційно не цурається приторговувати з окупантами та їхніми білоруськими маріонетками електроенергією.

«27 жовтня на аукціоні "Укренерго" було продано право імпортувати в Україну електроенергію з РФ на 2200 МВт і з Білорусі – 900 МВт. Що означають ці величезні цифри? Це означає, за оцінками фахівців "Енергоатому", що Україна дозволила покривати шляхом імпорту приблизно 15% свого споживання! Згадаймо, що ще 2015-му році Україна відмовилася від постачання електроенергії з РФ і Білорусі, щоби забезпечити якнайшвидше приєднання до європейської енергосистеми. Однак після приходу до влади Володимира Зеленського мораторій на імпорт із РФ було скасовано», – коментує ситуацію Юрій Бутусов.

Власне, хотілося б дізнатися у нешановного "ґаранта" української Конституції – це вже бізнес на крові, чи ще ні та як довго Ви будете дурити власних громадян, демонструючи нашвидкуруч змонтовані ролики про успіхи Зе-команди?

Бо фактично, чинний голова держави продовжує курс свого попередника, якого на стадіоні звинувачував у подібних гріхах, але на разі сам узявся відкрито співпрацювати з країною-агресором попри 8-й рік війни.

Між тим, як раніше інформував "Останній Бастіон", у Польщі видали книгу-розслідування про незаконний експорт антрациту з непідконтрольних Києві окупованих районів Донеччини та Луганщини.

Читайте також:
Світ
Німеччина домовилася із Катаром про постачання зрідженого газу
20 травня, 19:55
Економіка
У спільній декларації країни Північного моря заявляють про намір стати «зеленою електростанцією Європи».
19 травня, 13:55
Життя
12 тисяч великих сонячних панелей розміром як 4 футбольні поля розташували посеред водосховища Алкева у Портуґалії.
10 травня, 07:09
Світ
Уряд та компанії Фінляндської республіки готуються найближчими днями повністю припинити імпорт природного газу з московії.
01 травня, 08:40
Опінії
Європейські партнери України повинні припинити купівлю енергоресурсів із РФ, не чекаючи на виявлення нової Бучі.
25 квітня, 08:47
Економіка
Це перший етап випробування енергосистеми України в ізольованому від енергосистем Росії і Білорусі режимі
17 лютого, 10:13