Зеленський слідом за Порошенком торгує на крові

ЕКОНОМІКА
29.10.2021, 11:53
Зеленський слідом за Порошенком торгує на крові

"Президент Голобородько" дав дозвіл на закупку електроенергії з Білорусі та РФ нібито задля уникнення віялових відключень в Україні.

Натомість країна-агресор уже оголосила про припинення постачі вугілля для низки українських теплоелектростанцій.

Таку інформацію на своєму Telegram-каналі виклав голова Комітету енергетики та ЖКП у Верховній Раді Андрій Герус.

За словами депутата із фракції "Слуга народу", від 1 листопада поточного року з РФ не буде надходити вугілля марки А (антрацит) та П (пісне), при цьому заборона не розповсюджуватиметься на кокс.

Проте, "голуб миру" з Банкової Володимир Зеленський офіційно не цурається приторговувати з окупантами та їхніми білоруськими маріонетками електроенергією.

«27 жовтня на аукціоні "Укренерго" було продано право імпортувати в Україну електроенергію з РФ на 2200 МВт і з Білорусі – 900 МВт. Що означають ці величезні цифри? Це означає, за оцінками фахівців "Енергоатому", що Україна дозволила покривати шляхом імпорту приблизно 15% свого споживання! Згадаймо, що ще 2015-му році Україна відмовилася від постачання електроенергії з РФ і Білорусі, щоби забезпечити якнайшвидше приєднання до європейської енергосистеми. Однак після приходу до влади Володимира Зеленського мораторій на імпорт із РФ було скасовано», – коментує ситуацію Юрій Бутусов.

Власне, хотілося б дізнатися у нешановного "ґаранта" української Конституції – це вже бізнес на крові, чи ще ні та як довго Ви будете дурити власних громадян, демонструючи нашвидкуруч змонтовані ролики про успіхи Зе-команди?

Бо фактично, чинний голова держави продовжує курс свого попередника, якого на стадіоні звинувачував у подібних гріхах, але на разі сам узявся відкрито співпрацювати з країною-агресором попри 8-й рік війни.

Між тим, як раніше інформував "Останній Бастіон", у Польщі видали книгу-розслідування про незаконний експорт антрациту з непідконтрольних Києві окупованих районів Донеччини та Луганщини.

Читайте також:
Економіка
Зелена енергетика має найкращу стійкість до російських обстрілів – Українська вітроенергетична асоціація
23 квітня, 15:15
Економіка
Довгострокові проєкти у галузі ядерної енергетики посилюють вплив ресурсної федерації московії, якій вдається обходити західні санкції.
15 лютого, 20:53
Економіка
Ресурсна федерація московії остаточно втратила енергетичний ринок Старого світу через воєнну агресію проти України.
10 лютого, 17:18
Опінії
Останній міцний форпост російської корупції – атомна енергетика. Запровадження обмежень проти "Росатому" і прокладок на часі!
09 лютого, 08:37
Економіка
Рим і Триполі уклали важливу стратегічну угоду десятиліття у галузі енергетики на загальну суму $8 мільярдів заради порятунку цілої Європи.
29 січня, 20:28
Світ
Лінднер звернув увагу, що Німеччина спромоглася збудувати новий термінал із приймання скрапленого газу за рекордні вісім місяців.
19 січня, 10:37