Завезена в Україну з РФ гречка заражена шкідниками

ЕКОНОМІКА
28.10.2021, 07:51
Завезена в Україну з РФ гречка заражена шкідниками
Фото: Google

У Харківській області виявили партію гречаної крупи, імпортованої з РФ, в якій знаходиться небезпечний алерген.

Відповідну інформацію оприлюднила пресслужба на сайті Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Чиновники стверджують, що мішки з отруйною гречкою перебували у вагонах на залізничній станції Вовчанськ.

«Під час здійснення фітосанітарного контролю небезпечного вантажу у кількості 130,78 тонни виявлено регульований шкідливий організм – амброзія полинолиста. Наразі щодо вантажу застосовані фітосанітарні процедури. Інспектори склали відповідний протокол», – прокоментували ситуацію у Держспоживслужбі.

Як стверджують фахівці, виявлений шкідник викликає алергічну реакцію у разі потрапляння в дихальні шляхи людини, спричиняючи запалення слизової оболонки верхніх дихальних шляхів.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що російський бізнес систематично і тривалий час дурить споживачів.

Читайте також:
Світ
В організації побоюються через можливу продовольчу кризу, яка може виникнути внаслідок закриття портів
18 червня, 11:25
Світ
Екорегіон Сахель потерпає від неврожаю через посуху, на просторі від Сенеґалу до Еритреї вже виявлено зростання смертей від недоїдання.
07 червня, 19:01
Економіка
Однак на сьогодні проблема полягає у тому, що ні у Парижі, ні у Пекіні, ні навіть у Вашинґтоні не готові йти на пряме зіткнення з Москвою.
01 червня, 08:07
Економіка
У зв'язку з зупинкою головного вітчизняного підприємства з солевидобутку на Донеччині сіль на прилавках буде іноземного походження.
25 травня, 18:18
Економіка
Окупаційно-терористичні сили російської федерації навмисно блокують українські порти та не дозволяють вивезти звідти зерно.
15 травня, 07:56
Економіка
Перший вантаж з українською агропродукцією від початку російського повномасштабного вторгнення завантажили на кораблі у Румунії.
29 квітня, 17:00