Зеленський свідомо узурпує владу

ПОЛІТИКА
14.10.2020, 08:59
Зеленський свідомо узурпує владу

Втрутившись у поточний виборчий процес, Володимир Зеленський перевищив свої повноваження відповідно до чинної Конституції України.

Про це напередодні, 13 жовтня, на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат із фракції "Європейська Солідарність" Володимир В'ятрович.

За словами опозиціонера, "гарант" свідомо перешкоджає вільному волевиявленню громадян, у тому числі залучивши інструмент "фейкового опитування" 25 жовтня.

«Наш обов’язок – зірвати ці плани. Незалежно від того, якими будуть 5 питань, що їх Зеленський обіцяє оголосити найближчими днями, такі дії є замахом на конституційний лад і привласненням повноважень, яких ні Зеленський, ні жоден посадовець в Україні не має», – зазначив Володимир В'ятрович.

Також нардеп додав, що вітчизняний Основний Закон передбачає всенародне опитування виключно у формі референдуму, процедура якого може визначатися виключно відповідним нормативно-правовим актом.

«Всі демократичні сили й кожен відповідальний громадянин мають дати Зеленському по руках і зупинити його узурпаторські замашки. Маємо разом змусити Зеленського повернутися в рамки закону або піти геть», – підсумував Володимир В'ятрович.

Читайте також:
Рефлексії політолога з приводу довиборів на 50 одномандатному мажоритарному окрузі.
30 березня, 13:17
Вона є підозрюваною у справ про вбивство журналіста Павла Шеремета.
15 лютого, 16:44
Це чернетка розробленої технологами близькими до Віктора Медведчука передвиборчої стратегії Леоніда Кучми ще 1999 року.
05 січня, 17:25