Зеленський свідомо узурпує владу

ПОЛІТИКА
14 жовтня, 08:59
Зеленський свідомо узурпує владу

Втрутившись у поточний виборчий процес, Володимир Зеленський перевищив свої повноваження відповідно до чинної Конституції України.

Про це напередодні, 13 жовтня, на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат із фракції "Європейська Солідарність" Володимир В'ятрович.

За словами опозиціонера, "гарант" свідомо перешкоджає вільному волевиявленню громадян, у тому числі залучивши інструмент "фейкового опитування" 25 жовтня.

«Наш обов’язок – зірвати ці плани. Незалежно від того, якими будуть 5 питань, що їх Зеленський обіцяє оголосити найближчими днями, такі дії є замахом на конституційний лад і привласненням повноважень, яких ні Зеленський, ні жоден посадовець в Україні не має», – зазначив Володимир В'ятрович.

Також нардеп додав, що вітчизняний Основний Закон передбачає всенародне опитування виключно у формі референдуму, процедура якого може визначатися виключно відповідним нормативно-правовим актом.

«Всі демократичні сили й кожен відповідальний громадянин мають дати Зеленському по руках і зупинити його узурпаторські замашки. Маємо разом змусити Зеленського повернутися в рамки закону або піти геть», – підсумував Володимир В'ятрович.

Читайте також:
Партия правой руки является политическим крылом движения правой руки. Имеет многочисленных сторонников на России и в Украине.
19 листопада, 11:34
Одна з причин перевиборів – смерть новообраних міських голів від  Covid-19
16 листопада, 22:00
Трамп в черговий раз розкритикував голосування поштою.
15 листопада, 17:51
На Полтавщині 20 селищних громад, до вашої уваги – перелік їх новообраних голів.
10 листопада, 11:40
Міський голова визначиться за результатом другого туру, але склад депутатського корпусу відомий вже зараз.
10 листопада, 10:15
Нотатки до плану Б, під конституційний шумок підвезеного на кравчучці.
09 листопада, 14:09