Зеленський використав коронавірус для політичного мародерства і узурпації влади – В'ятрович

ПОЛІТИКА
17 березня, 07:00
Зеленський використав коронавірус для політичного мародерства і узурпації влади – В'ятрович

В'ятрович порівняв поведінку Зеленського та Путіна.

Відеозвернення Зеленського засвідчило, що він вирішив використати спільну біду, епідемію коронавірусу, для політичного мародерства і спроби узурпації влади.

Про це заявив політик і громадський діяч, депутат нинішнього скликання Володимир В'ятрович.

«Ми побачили виступ людини, яка уявила себе фюрером чи царем, височайшє повеліває зупинити метро і сполучення між містами, заявляє про закриття всіх установ і припинення всіх зібрань більше 10 людей, включно з релігійними обрядами і навіть - про відміну всіх планових медичних операцій. І при цьому знущально вимагає від органів влади і Верховної Ради працювати в звичайному режимі», – зазначив В'ятрович у себе на сторінці.

«В той час, коли парламент збирається на надзвичайне засідання, щоб відкласти розгляд питань, які розколюють країну, і зосередитися на боротьбі з епідемією, цей політичний мародер нахабно вимагає від депутатів робити все з точністю до навпаки: "впроваджувати… земельну, трудову реформу, призначати… генерального прокурора України" тощо», – наголосив нардеп.

В'ятрович порівняв поведінку Зеленського та Путіна.

«Так само, як Путін у 2014 році, скориставшись слабкістю України після революції і втечі Януковича, завдав удару по нашій країні, сьогодні Зеленський прагне використати всесвітню біду для репресій, диктатури і нищення України. Як через руйнацію її економіки та управління, так і через капітуляцію перед зовнішнім ворогом, до якої веде санкціонована Зеленським мінська зрада», – зазначив політик.

Читайте також:
Події останнього тижня свідчать про те, що в Офісі президента замислилися над посиленням і так не малої ролі силовиків у житті країни.
29 серпня, 10:01
Молоде покоління українців вже потребує докорінних змін, тож наявна ситуація застою провокує черговий Майдан.
06 серпня, 10:37
Руками підлеглого Євгена Бови прости Господи депутатка обласної ради Ірина Степаненко провела сесію Новоселівської ОТГ у закритому режимі.
14 липня, 18:20
Тимчасово виконуючим обов'язки керівника призначений Віталій Сажієнко.
17 червня, 16:32
Іван Баканов, чинний голова Служби безпеки України, є одним з найнепублічніших політиків з «обойми» Володимира Зеленського.
16 травня, 16:03
Монобільшість у Верховній Раді тріщить по швах.
13 квітня, 07:12