Зеленський вирішив наздогнати українців

ПОЛІТИКА
07.11.2023, 09:35
Зеленський вирішив наздогнати українців

Зеленський вирішив наздогнати українців, які не захотіли бути вигнанцями.

З цією метою, окрім підвищення тарифів на газ, воду, тепло, для нескорених піднімуть тарифи на електроенергію до захмарних висот.

Учора польський оператор енергосистеми PSE, на запит «Укренерго», терміново викупив надлишкові 900 МВт-год української електроенергії.

Про це повідомили в Укренерго.

Зеленський вирішив наздогнати українців_1

Також в Укренерго повідомили, що після ремонту повернувся в роботу блок на одній з ТЕС. А електроенергії, виробленої українськими електростанціями, достатньо для забезпечення потреб всіх споживачів.

«Укренерго» не бачить підстав для обмежень в енергосистемі, якщо не буде нових обстрілів. Ліміти споживання не запроваджувались» — вказали в компанії.

Експорт електроенергії здійснюється до Словаччини, Молдови та Румунії в нічні години (добовий мінімум споживання)  загальним обсягом 700 МВт·год, з максимальною потужністю в окремі години до 266 МВт.

Попри заяви регулятора, вчора АТ «Полтаваобленерго» (яке належить олігархам Коломойському та Григоришину) о 14:54 заявило про дефіцит електроенергії. У зв'язку з цим, 7 листопада мали бути введені графіки погодинного відключення електроенергії.

Зеленський вирішив наздогнати українців_3

Прикметно, що днями суд арештував акції «Полтаваобленерго» Ігоря Коломойського та Костянтина Григоришина.

6 листопада віцепрезидент Асоціації Олександр Тараненко заявив, що виробники хліба будуть змушені підвищувати ціни на свою продукцію.

Підвищення тарифів на електрику спричинить збільшення витрат на випуск хліба. Відповідно, ці додаткові витрати доведеться перекласти на плечі населення.

Минулого тижня Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, запропонувала підвищити граничні ціни на електроенергію для бізнесу на 4-23%.
 

Нагадаємо, що майже вся генерація, включаючи і АЕС, корпоратизована, і належить не українському народу.

Після продажу української землі, здачі територій ворогу, примусового вигнання мільйонів наших співгромадян з теренів України, колективний Зеленський продовжує практику експансії територій, успішно реалізовану на теренах Америки та Палестини.

Головне, що навіть засоби масової дезінформації, підконтрольні Єрмаку і Банковій, пишуть про профіцит електричної енергії на ринку, що апріорі унеможливлює гіпотетичні мотиви підвищення граничних цін.

Якщо генеруючі потужності працюють з профіцитом, а це підтверджується продажем електричної енергії у країни Європейського Союзу, то з якого дива українці мають платити потрійні тарифи у кишені олігархів Зеленського?

Автор : Гнап Нерушима
Читайте також:
Політика
Підвищення тарифів на тепло, газ і гарячу воду неможливе за законом, - перший заступник голови енергетичного комітету ВР Олексій Кучеренко
08 червня, 10:31
Політика
Кабінет міністрів готує підвищення вартості електроенергії, - Олексій Кучеренко
10 травня, 16:00
Політика
Цікаве попереду… об’єднуємося в боротьбі з комунальною мафією.
08 травня, 09:45
Полтава
Жодна із «злочинних» влад з 2000 року так і не застосувала, оскільки розуміла його необґрунтованість і несправедливість.
25 квітня, 09:00
Політика
Уряд може не уникнути рішення щодо перегляду тарифу на електроенергію, бо «енергосистемі потрібні кошти на відновлення».
22 квітня, 09:05
Полтава
Комунальна мафія Полтаватеплоенерго в змові із суддівською мафією продовжує тероризувати споживачів.
20 квітня, 15:35