Зеленський забув про “Всенародне опитування” на яке витрачено 100 млн гривень
Про дешеві “відосики” замість народовладдя та “розводняки” посполитих, яких продовжують обирати як липку.
Нардеп Олексій Гончаренко потролив Володимира Зеленського нагадавши тому про “Всенародне опитування”, яке провели на виборчих дільницях під час голосування на місцевих виборах.
“А пам’ятаєте як нам розповідали що це не виборча технологія перед місцевими виборами? Ну що ж, місцеві вибори пройшли. Де результати? Не попередні, а остаточні. Уже на смітнику, як і бюлетені цього псевдоопитування? Тому що вибори пройшли і ваша думка "зеленій владі" не цікава", – написав Гончаренко у себе на сторінці у ФБ.
Нардеп нагадав що це "опитування" витратили в районі 100 млн гривень в час пандемії. "5 важливих запитань, які ми обговорюємо на вулицях, на кухнях і в інтернеті, про які ми сперечаємося з таксистами, про те, про що раніше нас ніколи не запитували".
"Увесь цей цирк, який провели з порушенням законодавства, логіки і здорового глузду, виявився просто пшиком. Ніяка це не “репетиція народовладдя (про яке Зеленський говорив, очевидно, не розуміючи значення цього терміну-РЕД)”, а просто дешевий обман", – додав Гончаренко.
Зауважимо, що тоді, у своєму “відосіку” Зеленський анонсував нові питання на наступне вже обговорення, при цьому навіть не заїкнувшись про затвердження попередніх питань. Очевидно, що для паяца будь-які опитування чи референдуми – це лише шоу. І воістину: по плодах їх – пізнаєте їх.
Бо що таке насправді народовладдя і як це працює? Той же Зеленський дуже здивувався як би дізнався, що народовладдя – це участь народу в процесах формування, функціонування і контролювання влади.
Для прикладу, "гарант", як би він був поборником народовладдя, замість того, щоб проводити шоу з опитуваннями, заходився б впроваджувати реальні механізми народовладдя.
Навіть в далекій від досконалості українській Конституції передбачено розподіл влади на три гілки: законодавчу, виконавчу, судову.
Відразу ж можна поставити питання Зеленському: де наш незалежний від інших гілок влади суд? І як він може бути незалежним від них (президента і ВР), коли тільки від них залежить призначення суддів та їх матеріально-технічне забезпечення?
То можливо вже Зеленському час відмовитися від тоталітарної практики призначати суддів та делегувати це право українському народу, який є "єдиним джерелом влади"?
І можливо пора відмовитися від практики призначати "зверху" в області голів адміністрацій, натомість надати громадам право самостійно обирати місцеву владу, яка залежатиме від громади, а не волі "гаранта" та олігархів, які міцно тримають того ж Зеленського за… горло.
Так само чому не запровадити практику обирати керівників міської міліції та дільничних міліціонерів жителями тих міст в яких вони працюють, як це заведено в деяких, справді, демократичних країнах.
І якщо Зеленський вже так переймається народовладдям, то чому йому дійсно не винести на наступне опитування запитання: "Чи ви підтримуєте дострокове припинення повноважень президента України?"
Уявіть тільки, якби народ мав право, наприклад, раз у два роки ініціювати референдум про довіру президенту та ВР. Як думаєте, в чиїх інтересах, тоді обранці б діяли? Відповідь очевидна – в інтересах українського народу.
Але поки дивімося "відосики" та спостерігаймо "розводняки" посполитих, яких обирають як липку.