Зеленський звинуватив Байдена у власній безпорадності

ПОЛІТИКА
14.06.2022, 12:30
Зеленський звинуватив Байдена у власній безпорадності

Комедіант Зеленський, який грає роль президента України, звинуватив світових лідерів у власній безпорадності

Судячи з його слів у інтерв'ю німецькому телеканалу ZDF,  Байден, і світові лідери, зобов'язані були робити саме так, як їм вказував Найвеличніший лідор світу з 95 кварталу. Це світові лідери, а не Зеленський, збиралися смажити шашлики на травневі свята у Маріуполі. Це Байден, а не Зеленський, дав команду розмінувати Чонгар, та інші перешийки, відкривши дороги для повномасштабного наступу на Україну.

Це Байден, а не Зеленський, оточив себе російською агентурою на кшталт Татарова, Єрмака, Демченка, Портнова, Баканова, Наумова, та інших.

Це Байден, напередодні війни, спрямовував сотні мільярдів гривень не на державне оборонне замовлення, а на розпил, з метою отримання відкатів, у сумнозвісне Велике крадівництво.

Наведемо кілька цитат з інтерв'ю Зеленського:

«Я вважаю, що це питання (про те, хто не хотів чути про повномасштабне вторгнення рф – ред.) має бути адресоване багатьом європейським лідерам, а також президенту США. Було б справедливо, якби мене, як українського лідера, вислухали заздалегідь, прислухалися до того, від чого ми застерігали».

«Якби мене почули, Україна мала б більше шансів зупинити вторгнення російської федерації»

«Чому ж тоді не закрили повітряний простір, чому до цього вторгнення нам не постачали зброю і чому не були запроваджені тимчасові санкції проти росії?» 

Судячи з інтерв'ю, ейфорія від відосиків уперемішку з дорогами, повністю захопила Голоборотька.

Мусимо нагадати лідору кварталу, який не здатен об'єктивно оцінювати становище України у світі, що, Вова, серед світових лідерів ідіотів не має. І недолугі намагання звинуватити Байдена та інших світових лідерів є черговою спробою Зіни, Люсі, і інших російських консерв, негативно вплинути на підтримку України у світі.

Автор : Останній Бастіон
вибір редакції
Читайте також:
Блоги
Одна з ознак цивілізації – відношення до договору. Володимир Зеленський відверто ігнорує цю усталену норму.
03 вересня, 21:39
Виміри
На Полтавщині слуги Зеленського будують лінію захисту.
25 серпня, 18:05
Політика
Напередодні великої війни йому ввижалися травневі шашлики... Може досить щось вживати?
06 серпня, 07:25
Політика
Уряд, де етнічні українці майже не представлені, не може бути своїм. Він не відображає національних інтересів і прагнень нашого народу.
30 липня, 17:23
Політика
За словами чиновників НАТО, реакція найвеличнішого лідора Всесвіту спричинила суперечку щодо згадки про запрошення
14 липня, 08:18
Блоги
Наділення Зе-командою самої себе невластивими повноваженнями та бажання узурпувати владу дуже шкодить і Україні, і НАТО, і ЄС.
11 липня, 19:32