Зеленському щось знову почало ввижатися.

ПОЛІТИКА
06 серпня, 07:25
Зеленському щось знову почало ввижатися.

Напередодні великої війни йому ввижалися травневі шашлики... Може досить щось вживати?

Найвеличніший лідор Всесвіту Володимир Зеленський вважає, що найближчими місяцями на Україну посилиться тиск з метою пошуку миру шляхом переговорів.

Про це пише NYT.

«Є країни, які можуть допомогти з безпековими та політичними пунктами мирного плану. Є країни, чий гуманітарний вплив, роль і традиції в міжнародних відносинах можуть допомогти з поверненням українських дітей, які були насильно депортовані до росії, з поверненням наших солдатів, як військових, так і цивільних полонених», – заявив Володимир Оманський своїм дипломатам перед початком саміту в Саудівській Аравії.

Пріоритетом номер один, за його словами, є дати світові зрозуміти, що будь-яке завершення війни, яке залишить контроль росії над значною частиною України, буде слугувати лише прелюдією до більшого насильства.

«Сила наших воїнів на фронті значною мірою є наслідком сили наших домовленостей з нашими друзями та партнерами», – заявив Зеленський.


Нагадаємо, що перед початком повномасштабного вторгнення росії в Україну, Володимиру Зеленському ввижалися травневі шашлики.

Перед повномасштабним вторгненням Зеленський, оточив себе російською агентурою на кшталт Татарова, Єрмака, Демченка, Портнова, Баканова, Наумова, та інших.

Пізніше він дав інтерв'ю німецькому телеканалу ZDF.

Судячи з його слів, Байден, і світові лідери, зобов'язані були робити саме так, як їм вказував Найвеличніший лідор світу з 95 кварталу. Це світові лідери, а не Зеленський, збиралися смажити шашлики на травневі свята у Маріуполі. Це Байден, а не Зеленський, дав команду розмінувати Чонгар, та інші перешийки, відкривши дороги для повномасштабного наступу на Україну.

Це Байден, напередодні війни, спрямовував сотні мільярдів гривень не на державне оборонне замовлення, а на розпил, з метою отримання відкатів, у сумнозвісне Велике крадівництво.

Наведемо кілька цитат з інтерв'ю Зеленського:

«Я вважаю, що це питання (про те, хто не хотів чути про повномасштабне вторгнення рф – ред.) має бути адресоване багатьом європейським лідерам, а також президенту США. Було б справедливо, якби мене, як українського лідера, вислухали заздалегідь, прислухалися до того, від чого ми застерігали».

«Якби мене почули, Україна мала б більше шансів зупинити вторгнення російської федерації»

«Чому ж тоді не закрили повітряний простір, чому до цього вторгнення нам не постачали зброю і чому не були запроваджені тимчасові санкції проти росії?». 

Коли світові лідери евакуювали свої посольства з України, Зеленський заявляв, що : "евакуація посольств - не сигнал війни, а дипломатична гра".

Може досить щось вживати?

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Опінії
Колись найвеличнішому лідору з Кривого Рогу не вдалося підкупити московита Алєксандра Маслякова. Нині взявся за американця Руперта Мердока.
21 листопада, 21:30
Політика
Президенту нічого і нікого боятися. Крім послужливих ідіотів.
18 листопада, 10:25
Політика
Віктор Хоренко дізнався про своє звільнення зі ЗМІ.
04 листопада, 07:25
Блоги
Одна з ознак цивілізації – відношення до договору. Володимир Зеленський відверто ігнорує цю усталену норму.
03 вересня, 21:39
Виміри
На Полтавщині слуги Зеленського будують лінію захисту.
25 серпня, 18:05
Політика
Уряд, де етнічні українці майже не представлені, не може бути своїм. Він не відображає національних інтересів і прагнень нашого народу.
30 липня, 17:23