Згорів на роботі? Після атаки на штаб флоту у Севастополі зник командувач ЧФ Московії Соколов

ВІЙНА
23.09.2023, 06:15
Командувач ЧФ Московії Віктор Соколов
Командувач ЧФ Московії Віктор Соколов

У ГУР повідомили про ліквідацію 9 окупантів у штабі флоту. Серед поранених російські генерали.

Уродженець молдавських Бендер, який дослужився до адмірала на Московії, не подає ознак життя. Це дивно, адже від 14 вересня 2022 року Віктор Миколайович Соколов очолював Чорноморський флот Московії. Логічно, що командувач мав прокоментувати влучання в будівлю штабу підпорядкованої йому частини військово-морських сил Московії. Однак жодних офіційних коментарів від нього не було.

У ГУР МО України повідомили «Голосу Америки», що внаслідок атаки України на штаб Чорноморського флоту Московії у тимчасово окупованому Севастополі загинули щонайменше 9 осіб, поранення отримали 16. Серед них — російські генерали.

Серед поранених — командувач угруповання генерал-полковник Олександр Романчук, в дуже важкому стані. Начальник штабу генерал-лейтенант Олег Цеков, який перебуває без свідомості. Кількість постраждалих звичайних військовослужбовців, які не є працівниками штабу, ще встановлюється. Це військові, які несуть службу, охорона, і так далі — вони не входять у той перелік, який був озвучений очільником ГУР МО журналістам.

Олександр Романчук — командувач угруповання окупаційних військ Московії на Запорізькому напрямку, отримав звання генерал-полковника у 2023 році.

Згорів на роботі? Після атаки на штаб флоту у Севастополі зник командувач ЧФ Московії Соколов_1

Генерал-лейтенант Олег Цеков — командир 200 ОМСБР Берегових військ Північного флоту ВМФ Московії.

Згорів на роботі? Після атаки на штаб флоту у Севастополі зник командувач ЧФ Московії Соколов_3

Водночас ГУР не підтвердило повідомлень про імовірну загибель командувача Чорноморського флоту Московії адмірала Віктора Соколова. Про його стан інформації в розвідки наразі немає.

Нагадаємо, вчора у Севастополі сталося кілька вибухів. Окупаційна влада повідомила про ракетний удар по штабу Чорноморського флоту Московії. Збройні сили України згодом підтвердили удар по штабу ЧФ у тимчасово окупованому Севастополі.

Читайте також:
Новини
Російські комплекси С-400 не можуть перехопити Atacms
20 травня, 18:46
Війна
За годину після закінчення ракетної атаки по аеродрому «Бельбек» вогнищ пожежі в районі стоянок літаків побільшало, а самі пожежі – сильніші
15 травня, 09:25
Війна
Унаслідок удару міг загинути командир частини.
13 травня, 16:25
Війна
У декількох містах тимчасово окупованого Криму сьогодні лунали вибухи. Очевидці стверджували про «прильоти» по інфраструктурі окупантів.
04 січня, 18:45
Війна
У тимчасово окупованому Севастополі 62-річна місцева мешканка намагалася підпалити будівлю російського військкомату.
13.11.2023, 18:03
Війна
Захід і північ Кримського півострову посилено укріплюється ворогом. Раніше Джанкой, а тепер Євпаторію насичують окупантами в одностроях.
07.11.2023, 15:37