Зґвалтування – один із головних видів зброї окупанта

ВІЙНА
17 травня, 08:39
Зґвалтування – один із головних видів зброї окупанта
Фото: Zaxid.net

Представники російського окупаційно-терористичного контингенту використовують проти українців статеві злочини.

Із такою публічною заявою у Відні виступила вітчизняний омбудсмен Людмила Денісова, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

На основі кількох сотень задокументованих фактів Уповноважена Верховної Ради з прав людини стверджує, окупанти свідомо знущаються з українок, отримуючи задоволення.

«Рашисти ґвалтують жінок і дівчат, аби вони не хотіли й не змогли мати дітей. Вони прямо кажуть про це в обличчя своїм жертвам, дехто після зґвалтування вчиняє самогубство. Це геноцид українського народу!», – наголосила Людмила Денісова.

Водночас варто згадати, що з історії відомо як московити завжди практикували статеві злочини з метою підкорення сусідніх народів, яких не могли здолати на полі бою.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", розслідувати всі воєнні злочини російських окупантів в Україні будуть 42 слідчі Міжнародного кримінального суду.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Естонія вирішила скористатися положеннями статті 63 Конвенції про запобігання геноциду й долучитися до позову
13:55
Кримінал
Виконавці волі путінського режиму з ресурсної федерації не цураються показувати на люди, як вони масово викрадають дітей.
21 вересня, 08:27
Історія
Чому цивілізований західний світ забув і пробачив росії її історичні злочини? Певно, через власну м'якотілість і прагматизм.
19 вересня, 08:12
Опінії
Війна закінчиться, темрява відповзе назад, у своє лігво. А ми повернемося до звичного життя, відновлюючи те, що темрява залишила по собі.
18 вересня, 18:15
Кримінал
Там, де перебували окупаційно-терористичні сили країни-агресора, не лишається нічого живого і цілого, а тільки смерть і цілковита руїна.
02 вересня, 17:36
Світ
ООН знову продемонструвала свою стурбованість
01 вересня, 13:15