Зґвалтування – один із головних видів зброї окупанта

ВІЙНА
17 травня, 08:39
Зґвалтування – один із головних видів зброї окупанта
Фото: Zaxid.net

Представники російського окупаційно-терористичного контингенту використовують проти українців статеві злочини.

Із такою публічною заявою у Відні виступила вітчизняний омбудсмен Людмила Денісова, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

На основі кількох сотень задокументованих фактів Уповноважена Верховної Ради з прав людини стверджує, окупанти свідомо знущаються з українок, отримуючи задоволення.

«Рашисти ґвалтують жінок і дівчат, аби вони не хотіли й не змогли мати дітей. Вони прямо кажуть про це в обличчя своїм жертвам, дехто після зґвалтування вчиняє самогубство. Це геноцид українського народу!», – наголосила Людмила Денісова.

Водночас варто згадати, що з історії відомо як московити завжди практикували статеві злочини з метою підкорення сусідніх народів, яких не могли здолати на полі бою.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", розслідувати всі воєнні злочини російських окупантів в Україні будуть 42 слідчі Міжнародного кримінального суду.

Читайте також:
Кримінал
Усі ініціатори та виконавці здійснення актів геноциду українського народу будуть ідентифіковані та оголошені у міжнародний розшук.
22 червня, 21:45
Історія
За тих часів смертна кара була звичайною справою. І кати не приховували роду своїх занять, передавали навички свого ремесла синам.
19 червня, 09:56
Історія
Хронологія русифікації та знищення української мови, культури і нації
09 червня, 11:35
Кримінал
Корінні жителі зайнятих московитами районів Південної України, кому вдалося виїхати на вільну територію, розповіли про жахи "русского міра".
26 травня, 08:12
Світ
Російські окупаційно-терористичні сили повернулися до перевіреної більшовиками практики. Україну спустошують заради глобальної кризи.
11 травня, 20:23
Війна
В укриттях оточеного московитами металургійного підприємства "Азовсталь" жінкам із малолітніми дітьми бракує продовольства.
25 квітня, 09:16