Зґвалтування – один із головних видів зброї окупанта

ВІЙНА
17.05.2022, 08:39
Зґвалтування – один із головних видів зброї окупанта
Фото: Zaxid.net

Представники російського окупаційно-терористичного контингенту використовують проти українців статеві злочини.

Із такою публічною заявою у Відні виступила вітчизняний омбудсмен Людмила Денісова, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

На основі кількох сотень задокументованих фактів Уповноважена Верховної Ради з прав людини стверджує, окупанти свідомо знущаються з українок, отримуючи задоволення.

«Рашисти ґвалтують жінок і дівчат, аби вони не хотіли й не змогли мати дітей. Вони прямо кажуть про це в обличчя своїм жертвам, дехто після зґвалтування вчиняє самогубство. Це геноцид українського народу!», – наголосила Людмила Денісова.

Водночас варто згадати, що з історії відомо як московити завжди практикували статеві злочини з метою підкорення сусідніх народів, яких не могли здолати на полі бою.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", розслідувати всі воєнні злочини російських окупантів в Україні будуть 42 слідчі Міжнародного кримінального суду.

Читайте також:
Кримінал
Виконавці забаганок кремлівського бункерного діда продовжують здійснювати етнічні чистки на тимчасово окупованій території Сходу України.
24 травня, 17:17
Світ
Дружня ресурсній федерації московії влада держави Ізраїль не цурається десятиліттями вчиняти терор проти палестинців.
18 травня, 19:16
Війна
Примусова "евакуація" українців на Лівобережній Херсонщині й Запорізькій області – прикриття для військових планів російських окупантів.
12 травня, 22:00
Війна
"Батальйон імені Богдана Хмельницького" вже скоро воюватиме проти українців. Російським спеціальним службам присвячується...
16 березня, 20:26
Історія
79 років тому більшовицький режим розпочав чергову етнічну чистку. Слідом за чеченцями, калмиками та інгушами депортували балкарців.
08 березня, 16:52
Історія
Владімір Путін знайшов в особі Віктора Орбана таку ж травмовану минулим "рідну душу". Тому для них обох Україна – "помилка історії".
03 березня, 19:44