Російська корупційна система грає на руку Україні, – Мустафа Джемілєв

КРИМІНАЛ
16 травня, 08:18
Російська корупційна система грає на руку Україні, – Мустафа Джемілєв
Фото: 5 Канал

Українських активістів, яких силоміць вивозять до окупованого Криму, вдається врятувати завдяки корупції російських силовиків.

Такі відомості у прямому етері загальнонаціонального марафону на телеканалі "Рада" озвучив народний депутат України IX скликання Мустафа Джемілєв.

Лідер кримськотатарського народу розповів, що московити масово викрадають українських патріотів у тимчасово захоплених районах Херсонської та Запорізької областей.

«Зараз стоїть питання, як би вивезти цих активістів. Ну, слава Богу, там трохи нас рятує традиційна російська корупція: нам вдається "викупити" деяких наших співгромадян. Починається від $250 і вище. Залежно від того, з ким домовлятися. Не з усіма це можна. Спочатку треба домовлятися, треба знати, хто там стоїть на посту. Не дуже проста операція. Ну, от мені вдалося, до прикладу, викупити 7 людей», – зазначив Мустафа Джемілєв.

Також нардеп підкреслив, що за його даними, наших співгромадян певний час зазвичай тримають під арештом на території окупованого Криму, а потім відправляють углиб росії: до Поволжя, Уралу і Сибіру.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", поки в Україні за свободу воюють представники пригноблених московією фіно-угорських народів, кремлівські спецслужби зачищають тили.

Читайте також:
Політика
Олександр Корнієнко заявив, що Конституція України заважає "Слугам Народу" впроваджувати свої "реформи".
вчора, 15:46
Економіка
На непідконтрольній Україні території південних областей загарбники з росії розсилають користувачам вітчизняних банків боргові платіжки.
18 червня, 21:23
Політика
У Запорізькій міській раді, якою керують "слуги народу", пропонують збільшити фінансування напрямку культури на 35 мільйонів гривень.
13 червня, 21:34
Політика
Голова Офісу Президента, його заступники та очільник Служби безпеки України вирішили скористатися війною, щоби приборкати інакодумців.
10 червня, 21:07
Виміри
В селі Сем'янівка Полтавського району зруйнували міст через річку, яким жителі навколишніх сіл ходили за хлібом
01 червня, 19:03
Опінії
Дуже сподіваємось, що Верховний суд (без України) остаточно не спотворить права людини в Україні
27 травня, 14:45