Російська корупційна система грає на руку Україні, – Мустафа Джемілєв

КРИМІНАЛ
16 травня, 08:18
Російська корупційна система грає на руку Україні, – Мустафа Джемілєв
Фото: 5 Канал

Українських активістів, яких силоміць вивозять до окупованого Криму, вдається врятувати завдяки корупції російських силовиків.

Такі відомості у прямому етері загальнонаціонального марафону на телеканалі "Рада" озвучив народний депутат України IX скликання Мустафа Джемілєв.

Лідер кримськотатарського народу розповів, що московити масово викрадають українських патріотів у тимчасово захоплених районах Херсонської та Запорізької областей.

«Зараз стоїть питання, як би вивезти цих активістів. Ну, слава Богу, там трохи нас рятує традиційна російська корупція: нам вдається "викупити" деяких наших співгромадян. Починається від $250 і вище. Залежно від того, з ким домовлятися. Не з усіма це можна. Спочатку треба домовлятися, треба знати, хто там стоїть на посту. Не дуже проста операція. Ну, от мені вдалося, до прикладу, викупити 7 людей», – зазначив Мустафа Джемілєв.

Також нардеп підкреслив, що за його даними, наших співгромадян певний час зазвичай тримають під арештом на території окупованого Криму, а потім відправляють углиб росії: до Поволжя, Уралу і Сибіру.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", поки в Україні за свободу воюють представники пригноблених московією фіно-угорських народів, кремлівські спецслужби зачищають тили.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Що лідерка «Слуги народу» сховала у проєкті містобудівної реформи
вчора, 13:25
Світ
Єврейські окупанти ніяк не вгамуються, їм мало землі для розселення, тому взялися рубати останні природні оази на Західному березі Йордану.
19 листопада, 07:45
Виміри
Правоохоронці закрили кримінальне провадження щодо "преміум" фітнес-клубу "Вітамін"
16 листопада, 19:01
Виміри
Теруправління ДБР у м. Полтаві, за підтримки фонду державного майна, знищує чергову пам'ятку архітектури
10 листопада, 18:01
Опінії
Це коли настає час відповідати за наслідки свого управління, але керівник просто тихо звільняється за власним бажанням
05 листопада, 16:45
Політика
Його заступника Лозинського призначили в.о. міністра розвитку громад і територій
04 листопада, 10:25