​Жерці незрячої Феміди

ПОЛТАВА
14.11.2014, 21:34
​Жерці незрячої Феміди

Пунктом 5.1 Правил внутрішнього трудового розпорядку Апеляційного суду Полтавської області встановлено робочий час: з понеділка по четверг з 8:00 до 17-15, п'ятниця - з 8:00 до 16:00 години.

Прем'єр-міністр Яценюк на днях анонсував початок перевірки суддів в рамках Закону України "Про очищення влади" починаючи з грудня 2014 року.

О пів на четверту 14 листопада журналісти Останнього Бастіону вирішили поцікавитися у голови Апеляційного суду Полтавської області, колишнього конвоїра Рябішина Андрія Олександровича, КОЛИ НАРЕШТІ він, разом зі своїми заступниками, подасть заяву з проханням пройти процедуру перевірки. На жаль, робочий день цього пана вже закінчився, а секретар не змогла нам нічого повідомити. На жаль... Ми хотіли запитати у шанованого в вузькому суддівському колі Рябішина, чи подавав він декларацію про доходи? Чи, випадково, не забув він вказати житло за адресами Бідного 13 та Чорновола 2б? Чи вказана там кримська нерухомість? Будинок у Божківському? Чи подасть він своїм підлеглим особистий приклад і першим пройде люстрацію? Останнє це вже з області фантастики.

Зі слів суддів, які працюють в Апеляційному суді Полтавської області, з приходом на посаду виконуючого обов'язки голови суду Касьмініна Олександра, почалося створення суддівської банди, основними "виконавцями" якої стали заступники голови суду Буленко О.О з позивними "Барига", якого вигнали з Ленінського районного суду за "комерційну" діяльність та Мілаш С.П. хрещений батько колишнього керівника податкової міліції м.Полтави Руденка В.Г, "завдячуючи" якому мій дванадцятирічний син пролежав місяць в відділенні нейрохірургії з діагнозом "струс мозку", а справа проти працівників податкової міліції з 2006 року розглядається Октябрським районним судом міста Полтави.

Є ще прізвища Гальонкіна, Корнієнка, не можу не згадати особистого пса Касьмініна суддю Гавриша, який ще до початку АТО показав, що СБУ не тільки не змогла країну захистити, а і власну землю в Полтаві, яка дуже сподобалась Гавришу під будівництво гаража. Гараж давно побудований на вкраденій в держави землі та наші запити в СБУ, на жаль, без відповіді.

Проводячи "укріплення"корупційної лінії перед відходом "Батька-Касьмініна" на Київ,банда призначає на місце голови Полтавського районного суду Кіндяка, який прославився виїздами на полювання з розкрадачем газового конденсату Романком Р.І., та який, при їх виявленні та переслідуванні працівниками ВАТ "Полтавське" під час полювання в заборонений період, вистрибував з машини та тікав, кидаючи зброю.

Голова Октябрського районного суду Струков взагалі відчуває себе Юпітером, це в нього працюють судді з фітнес клубів, підробляють в неробочий час, зокрема суддя Блажко, про яку ми вже писали в статті "Вітамін понад усе".

Працюючи над матеріалом про гнилу суддівську систему, ми виявили житло цих потворних жерців Феміди в будинках по вул. Паризької Комуни 20/1, Бідного 13, Чорновола 2б, Жовтнева 40д, та інших. Одночасно повідомляємо Полтавській громаді, що "царі життя" дуже гарно "дерибанять" Полтавський дендропарк, створюючи для своїх сімей райські місця для відпочинку. Пропонуємо Вам переглянути будинки полтавськоі "суддівської знаті" на території дендропарку.

Я впевнений, що саме такі представники суддівської гілки влади підірвали державні засади, що вони, своєю ненаситною жагою до міщанської розкоші, тягнуть нашу Україну до прірви зневіри та розчарувань. Вони не розуміють одного, якщо їм, в їх комерційний рот, запхати всі ті доляри та долі від підприємств, які так просять рябішини, касьмініни, та інші - подавляться, і я їм в цьому допоможу.

Далі буде...

Геннадій Сікалов

"Останній Бастіон"По темі:

Інвалідне життя прокурорів та суддів, або хто користується чужими пільгамиЧитайте також:
Посушлива та спекотна погода спровокували займання рослинності у Решетилівському районі.
07:00
У селі Черкасівка офіційно підтвердили перший випадок захворювання на COVID-19.
вчора, 12:15
Кременчуцький навчально-виховний комплекс №2, розташований у мікрорайоні Ревівка, поповнився власною сонячною електростанцією.
вчора, 09:42
На місці зруйнованої більшовицькими окупантами у 1930-х роках миргородської Малої церкви з'явиться величний храм Всіх Святих ПЦУ.
24 вересня, 11:26
Понад 300 тисяч гривень спрямують депутати Гадяча на покращення медицини, освіти та житлово-комунального господарства громади.
23 вересня, 10:33