Жінка обгоріла на кукурудзяному полі

ПОЛТАВА
13.10.2014, 06:31
Жінка обгоріла на кукурудзяному полі

Постраждала отримала 2 % опіків тіла та отруєння продуктами горіння і була госпіталізована до лікарні.

Жінка отримала опіки при пожежі на кукурудзяному полі в одному з приватних господарств Лохвицького району. Перевірку обставин загорання та травмування людини проводять слідчі органи МВС Полтавської області. В боротьбі з загоранням брали участь 1 частина ДПРЧ та 5 тракторів сусіднього агропідприємства. Вогнеборцям вдалося локалізувати полум’я в межах одного засіву – вогонь знищив частину кукурудзяного поля, сусідні близько 100 гектарів культури були врятовані.


Читайте також:
Полтава
95 земельних ділянок загальною площею близько 100 гектарів були незаконно приватизовані.
вчора, 12:37
Полтава
Офіційний Берлін веде переговори зі США про продовження дії дозволу на звільнення від санкцій.
30 жовтня, 19:00
Полтава
Викрито ексочільника ДПС України Олейнікова Євгенія та заступницю начальника ГУ ДПС у Полтавській області Новоженіну Наталію.
24 жовтня, 11:31
Полтава
Головне управління ДПС у Полтавській області нагадує громадянам про можливість скористатися податковою знижкою.
14 жовтня, 13:09
Полтава
Наші педагоги — загартовані й готові до будь-яких випробувань. Сьогодні вони відзначають свій день, долаючи виклики сучасності.
05 жовтня, 09:35
Полтава
Кременчук вшановує композитора Сергія Горюновича.
02 жовтня, 13:14