Життєва дилема Зеленського: вдавати чи бути?

Опінії
31.10.2023, 15:26
Життєва дилема Зеленського: вдавати чи бути?
Фото: The Spectator

Президент України орієнтований на піар і власний рейтинг. Голова його Офісу і некомпетентні радники активно підігрівають цей інфантилізм.

Журналіст

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень. Увага! Присутня ненормативна лексика).

Саймон Шустер — мерзотне лайно, з яким, якби у нас хоч трохи працював інститут репутації, після його шкідницьких статей про «Азов», не мав би би говорити взагалі ніхто в країні. Навіть колеги-журналісти, не те що президент.

Я би взагалі його persona non grata оголосив. Ну, але жадібні й тупі імбецили, які працюють в ОПУ, купилися на обіцянку отримати обкладинку у журналі «Time», й пустили цю істоту на Банкову.

За своїм звичаєм, тіло відплатило подолякам-зарівним величезною купою лайна. Ну, але якщо ти пускаєш лайножера — ти отримуєш лайно; здається, нескладна максима.

Але що ж ви хочете від бездарних потвор, які єдине чим вміють займатися — це мірятися своїми Telegram-помийками та просирати все на світі?

Стаття Шустера, який хоч і гнида, але гнида досить спостережлива, дає чітке розуміння сутності Зеленського. Вона актуалізувала найголовніше питання, яке переслідує все президентство Зеленського.

Звучить воно так: «Вдавати чи бути?». Зеленський — майстер вдавати із себе когось, але коли справа доходить до необхідності щось робити — він сиплеться.

Він майже посипався восени 2021-го, хоча тоді гарне вдавання із себе лідера спротиву на початку вторгнення врятувало його. Та тепер ситуація, рівно за 2 роки, прийшла в набагато більш гіршу точку і ця стаття на шпальтах «Time», ким би вона не була написана, дуже добре дає відчути цю точку.

Точку, з якої є тільки 2 наступні шляхи:

  • Перший — лишити все як є. Продовжувати вдавати. І тоді в кінці очікує неодмінна поразка.
  • Другий — треба почати дійсно БУТИ лідером воюючої країни. А не вдавати його.

Це складно і дуже неприємно. Це — розігнати єрмачню, яка краде як в останній день, зробити уряд національної єдності, який має керувати країною, не лізти у війну, розгорнути воєнну економіку, не брехати західним союзникам тощо.

Ми всі прекрасно знаємо, що він має робити і не робить, нормальні люди розуміють ціну цього — у людських життях. Власне, від відповіді на це питання залежить і його, і наше майбутнє, адже він, на жаль, президент.

І, хочемо ми цього чи ні, але саме через його призму на нас дивиться весь світ. Й те, що він побачив у статті цього гівно-хайпожора, змушує цей світ у нас не вірити, при чому — по ділу.

Читайте також:
Опінії
Це не перший раз, коли колишній КВКшник і актор проектів «95 кварталу» виїжджає за кордон.
04 липня, 16:05
Політика
Два рівнозначні диктатори розбудовують дві ідентичні мафіозні держави. Обидва ж прикриваються палким патріотизмом, викупаного у крові.
01 липня, 19:29
Кримінал
У нього вилучили ноутбук та телефон.
27 червня, 21:20
Опінії
Постійний піздьож Зеленського і його команди що «карупціі у нас нєт, гдє ви єйо толька відєлі?» - це постійне сповзання в Малоросію.
26 червня, 09:35
Політика
Борзов обіймав посаду начальника ОВА з 2020 року.
25 червня, 17:06
Політика
Хто стоїть за неопропагандою Офісу президента
24 червня, 17:12