Журналістів каналів Козака залишили без акредитації в Раді

ПОЛІТИКА
13 лютого, 13:25
Журналістів каналів Козака залишили без акредитації в Раді

Телеканали були заблоковані рішенням РНБО України від 02 лютого 2021 року

Блокування каналів Тараса Козака (Віктора Медведчука) залишило без роботи журналістів, які працювали на канали "112-Україна", NewsOne і ZIK, котрі поширювали проросійську риторику.

В них забрали акредитацію на роботу у Верховній Раді. Про це повідомляє народний депутат фракції «Голос» Роман Лозинський на своїй сторінці у Facebook.

Роман Лозинський повідомив, що минулого тижня він звернувся до спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова та голови апарату ВРУ Михайла Теплюка з заявою про скасування акредитації для телеканалів ZIK, NewsОne i "112-Україна". Згодом він озвучив таку ініціативу з трибуни Верховної Ради України. Це викликало велике обурення у лавах фракції кума Путіна Віктора Медведчука – ОПЗЖ.

4 лютого Верховний суд повідовив про два позови щодо скасування указу президента Володимира Зеленського про введення санкцій проти трьох телеканалів – 112, NewsOne та Zік.

11 лютого 2021 року Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду виніс ухвалу про відкриття провадження у справі № 9901/26/21 за позовом громадянина, який оспорює Указ Президента України від 2 лютого 2021 року № 43/2021 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 лютого 2021 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» (згідно з додатком 2 до рішення РНБОУ застосовано персональні санкції щодо низки телеканалів).

За повідомленням РНБО, Рішення Ради національної безпеки й оборони України про запровадження санкцій проти "112 Україна", NewsOne і Zik та їхнього власника Тараса Козака ґрунтується на доказах їхнього фінансування державою-агресором.

Читайте також:
Проросійськи налаштованим жителям треба купити квиток в одну сторону і на кордоні позбавляти їх громадянства.
20 квітня, 15:38
Куму Путіна тепер водою Криму не достатися.
09 квітня, 17:22
Американські санкції починають бити по Ігорю Валерійовичу.
15 березня, 21:01
Термін дії згаданих обмежувальних заходів Євросоюзу продовжується кожних пів року.
12 березня, 18:05
“Літаки Медведчука” незадовго до накладення санкцій перегнали до Швейцарії
28 лютого, 11:00
У січні-лютому Україна придбала у Білорусі 355 млн кВт годин електричної енергії.
15 лютого, 21:00