Золоті яблука Резнікова

ПОЛІТИКА
15 березня, 08:15
Золоті яблука Резнікова

Міністерство оборони продовжує співпрацювати з фірмою-фігурантом корупційного скандалу. Військовим продають яблука по 51 грн. за кілограм.

Компанія, що продавала військовим яйця по 17 грн, тепер постачає армії яблука по 51, при ціні в магазині 17-22 грн.

Відповідну інформацію оприлюднила журналістка Тетяна Ніколаєнко у соцмережі Facebook.

"Ви вже забули про "Актив компані"? Так, так, це яйця по 17. Юрій Ніколов, зараз в тебе буде новий тренд. Тепер компанія вирішила заробити на яблуках.

Документ скинули з однієї військової частини.

Побачивши накладну з яблуками по 51 гривні, військові так зраділи, що самі пішли в магазин і пофоткали ціни. 17-22 за нормальні яблука. Найімовірніше, польські. Але військові будуть їсти по 51 яблучка розміром з куряче яйце. Начальство частини так "зраділо", що написало наверх рапорт", – зазначила журналістка.

Золоті яблука Резнікова_1

Наразі ціни за кілограм яблук у магазинах варіюються від 17 до 31 грн.

Золоті яблука Резнікова_3
Золоті яблука Резнікова_5
Золоті яблука Резнікова_7
Золоті яблука Резнікова_9
Золоті яблука Резнікова_11
Золоті яблука Резнікова_13
Золоті яблука Резнікова_15

Нагадаємо, що раніше журналіст Юрій Ніколов опублікував у «Дзеркалі тижня» матеріал щодо того, як Міністерство оборони України закуповує продукти харчування.

З’ясувалося, що Міністерство оборони України під керівництвом Олексія Резнікова купує продукти харчування за цінами, які у рази перевищують ринкові. Фактично Міністерство оборони продовжує грабувати власну армію під час війни.

Слід зазначити, що безпосередньо міністр хоч і усунутий від всіх економічних процесів, але добре знає про те, що відбувається і робить вигляд, що все так і має бути.

При цьому усіма корупційними схемами в МОУ керував заступник міністра Денис Шарапов, який є довіреною особою Андрія Єрмака і всі контракти та суми відкатів погоджує особисто із керівником Офісу Президента України.

Після корупційного скандалу Шарапов звільнився, але як показала історія з яблуками, ситуація не змінилася.

Тоді контракт розміром 13 мільярдів гривень Міноборони уклало з ТОВ «Актив компані».

Ця фірма має статутний капітал у тисячу гривень і зареєстрована за адресою масової реєстрації у Києві: по вул. Дегтярівській, 25А, літера Л.

Золоті яблука Резнікова_17

2021 року податкова служба анулювала у цієї фірми свідоцтво платника ПДВ через відсутність поставок і ненадання декларацій.

Золоті яблука Резнікова_19

У 2019 році ТОВ «Актив компані» фігурувало у кримінальному провадженні Нацполіції №12019100100003229. Фірма для участі в тендері на поставку яловичини для установ виконання покарань і слідчих ізоляторів Державної кримінально-виконавчої служби буцімто подала підроблений акт, який не відповідав дійсності.

За місяць до укладання цього контракту з Міноборони засновником і директором «Актив компані» став Валерій Миколайович Мелеш із Білої Церкви (Київська обл.). Раніше він був директором Державного підприємства Міністерства оборони «Білоцерківський військовий торг».

Золоті яблука Резнікова_21
Золоті яблука Резнікова_23

Тобто «Актив компані», найшвидше, є «прокладкою», створеною професіоналами сфери постачання харчів для військових.

Ця компанія вже мала дрібні держзамовлення у попередні роки, однак її зірка засяяла лише зараз, коли інформацію про закупівлі Міноборони повністю приховали у Prozorro.

Золоті яблука Резнікова_25

За інформацією журналіста Володимира Бондаренка, ТОВ «АКТИВ КОМПАНІ» контролюється Дмитром Крючковим.

Директором та власником ТОВ «АКТИВ КОМПАНІ» є Мелеш Валерій Миколайович, також Валерій Мелиш керував ДОЧІРНІМ ПІДПРИЄМСТВОМ МЕХАНІЗАЦІЇ "БУДІВЕЛЬНОЇ КОМПАНІЇ "КИЇВРЕМБУД", якою володіли Крючков Дмитро Васильович та Крючков Леонід Васильович.

Золоті яблука Резнікова_27

Брати Крючкови також контролюють ТОВ "Ректан", яке неодноразово фігурувало в розслідуваннях антикорупціонерів, щодо поставок харчів для ЗСУ.

Леонід Крючков був одним з керівників дочірнього укроборонпромівського підприємства Укрінмаш, за яким тягнеться шлейф з кримінальних справ.


Корупційні скандали у Міністерстві оборони України яскраво демонструє безпринципність Володимира Оманського та "Слуг неукраїнського народу". Призначені Андрієм Єрмаком чиновники продовжують грабувати воюючу країну, а в цей час Володимир Оманський просить допомогу у США, Британії, Польщі та інших союзників України.

Чиновники Міністерства Оборони України продовжують займаються відвертим мародерством.

Володимир Зеленський, Олексій Резніков, Андрій Єрмак, Денис Шмигаль мають негайно піти у відставку. Іншого варіанту для воюючої країни просто немає.

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Позиція
Справжні перевертні у погонах.
07:45
Кримінал
Дії трьох підозрюваних завдали територіальній громаді шкоду у розмірі близько 1,2 млн гривень.
вчора, 13:20
Позиція
Історія начальника Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області Ірини Салогуб.
29 вересня, 11:15
Кримінал
Повідомлено про підозру ексдиректору Управління капітального будівництва в Івано-Франківській області та директору будівельної компанії.
29 вересня, 10:35
Кримінал
Прокуратура продовжує практику укладання угод про визнання винуватусті та допомагає корупціонерам уникнути покарання.
28 вересня, 14:41
Політика
В Україні процвітає схема на документах: через Кабмін та корупційний спрут переплачує кожен.
27 вересня, 13:31