Зрада-зрадонька від «Сивочолого Гетьмана»

Опінії
07 червня, 09:23
Зрада-зрадонька від «Сивочолого Гетьмана»
Фото: Аргумент

Петро Олексійович ніякий не рятівник України, а такий самий колаборант, як і кум Путіна, проте у вишиванці з патріотичною риторикою.

Український політтехнолог, фахівець із виборчих і політичних технологій

Що таке логіка? — Це коли треба визнати, що Порошенко був або надзвичайно слабким, чи нерозумним президентом, або підступним зрадником.

І навіть непотрібно слухати розмови Медведчука які оприлюднила команда Бігуса. Просто треба згадати реальні події 2014-2019 років.

Або, по-перше, він нічого в країні не контролював: не знав які перемовини вів Медведчук з Кремлем і з терористами з "ДНР" і "ЛНР", хоча всі його розмови писала СБУ. Не знав як кум Путіна рейдернув українську трубу і заробляв на транзиті нафтопродуктів.

Як він домовився з сепаратистами й заробляв на постачанні вугілля з окупованих територій, коли на фронті гинули українські бійці. Не знав що керована їм СБУ возить мільйони "кеша" бойовикам у Донецьк.

Або, по-друге, знав і нічого не міг заподіяти. Не вистачало рішучості й політичної волі чи був безсилий унеможливити захоплення українських телеканалів і перетворення їх у російські пропагандистські медіамайданчики?

І значить цей "шут", "акторішко" Зеленський виявився значно сильнішим президентом у справі захисту національних і державних інтересів і в справі боротьби з агентом Кремля Медведчуком? Якщо ж ні — тоді Порошенко все знав, все це відбувалося за його згодою і навіть під його контролем і патронатом.

І що тоді виходить? На публіку він брехав про те що він справжній патріот, а за лаштунками був державним зрадником і партнером Медведчука і Путіна.

Чуєте цей скрегіт? Так скрегочуть шестерні у мізках порохоботів і членів секти "сивочолого", бо не в змозі подолати цю дилему.

Чуєте цей свист? Це виходить пара через вуха з їх голів, бо закипає їх мозок, коли вони шукають свої особливі пояснення для цих фактів.

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Або про совкову ностальгію за «ми обираєм, нас обирають».
07 квітня, 11:26
Гляньмо на сьогоднішній політичний манеж. А там Пінчук, Фрідман, Фіала, Єрмак і Рудик, яким підспівує "ветеран" "не твоєї війни" Вакарчук.
31 березня, 09:12
Або про безплатне пиво тільки для членів профспілок.
30 березня, 12:26
Авжеж, записний зебобик не визнає, що донедавна «естети у спідньому» контактували з владою лише на корпоративах.
22 березня, 12:16
Володимиру Зеленському не по зубах вітчизняні олігархи та системна корупція, навіть Джозеф Байден тут безсилий.
04 березня, 08:48
"Криворізький Гамлет" може самостійно виконати й перевиконати план із розвалу України, а один грузин тоді лишиться без улюбленої роботи.
02 березня, 14:00