Зробіть хлопцю приємне. А то він вже за ...

Опінії
19.05.2021, 13:28
Зробіть хлопцю приємне. А то він вже за ...

Сергій міняв колір, курс, господарів, зграї, переодягався, перевзувався, перевтілювався - і, здається, тільки стать не міняв (поки).

Військовий, поет, автор пісень, учасник АТО/ООС

Кажуть, у тваринному світі відбуваються різні повчальні події. Наприклад, буває тхір, котрий дуже добре їсть, і тому багато паскудить. А потім бере це саме "багато" - і маже оточуючих. Звинувачує їх в «крисятнічєствє». А себе оголошує еталоном честі. При цьому, зі зрозумілих причин, від нього тхне лайном. І сам він поводиться як щур. За що його рано чи пізно беруть за шкірку, і гидливо дають пенделя так, що він летить над лісом як швидкий птах, і питає "Ну як же так? За що ???

Я не дуже люблю петиції в наші смутні часи. На них зараз, в основному, мляво кладуть з приладом. Але.

Коли вчора я побачив петицію про те, щоб взяти за шкірку і ... (закреслено) - звільнити Сергія Лещенка з місця, де він добре їсть (з поста голови наглядової ради АТ "Укрзалізниця») - я витратив свої дорогоцінні три хвилини, і підписав!

Ну, по-перше, це петиція на кабміні. Там поки що начебто якось дотримуються якоїсь умовної пристойності. На відміну від офісу крісла президента. Де ящик для петицій вдало поєднали з відром для сміття.

А по-друге - просто хочеться зробити Серьожі приємно. Це як надіслати чорну мітку на світанку. Хоча, її звичайно, зазвичай шлють капітану корабля. А Сергій, так - кок злодійкуватий. Але він же хотів стати капітаном? Пам'ятайте ж в 19 так і сказав - був би не проти стати президентом (хочу подивитися на це в наступному кошмарі).

Я б і не ліз в Сергійка. За Паніковським - це категорія "жалюгідна нікчемна особистість". Але.

Він заслуговує моєї уваги. Як і вашої.

Саме ця людина зробила максимум, для того, щоб перетворити образ актікоррупціонера в клоунський костюм. І для дискредитації ідеї боротьби з корупцією - ніхто не зміг зробити більше за нього.

Сергій міняв колір, курс, господарів, зграї, переодягався, перевзувався, перевтілювався - і, здається, тільки стать не міняв (поки).

Він голосно накидав на оточуючих, і при цьому часто не гидував фейками та густо брехав. А сам повертався в профіль, і приймав чеканну позу безсрібника і чесного, бідного хлопця (правда одягненого дуже дорого).

Він говорив про чужі гріхи з власністю - але в'їхав у квартирку з дуже сумнівним походженням.

Говорив про "проклятих олігархів" - і терся з олігархами. Чогось там лобіював, начебто. Навіть з російськими олігархами засвітився.

Говорив про "нашу війну" і навіть про те що "путін х ** ло" - а потім, опа, опинявся в віп-залі російського ощадбанку.

А коли дружина його, співачка ротом, їздить на восьмому році війни на гастролі до Росії, Сірожа витирає нам росу з очей, і каже, що це популяризація України.

Багато чого було в біографії чесного хлопця Сергія. Перетворилася вона в низку пояснень "це не те, що ви подумали" - і нових спроб лити жовту рідину в очі громадськості, видаючи її за божу росу. Ну що ж поробиш - в боротьбі між бажанням "добре жити" і бажанням бути "еталоном антикорупціонера" - перемогла звичка добре їсти.

І треба ж було такому статися - став він головою наглядової ради "Укрзалізниці". З жебрацькою "антикорупційною» зарплатою в 332 062 гривень. Серьожі непросто протягнути на такі гроші. Серьожа навіть скаржився на затримку зарплати в березні.

І все б нічого, якби в каденцію "спостереження" антикорупціонера Сергія потужний монополіст рекордно не загруз у збитках і корупції. А результати цього відчуває кожен, хто користується залізницею. Або працює на ній.

І я сказав собі - напевно вистачить, а? І підписав петицію.
Якщо і не звільнять - Сергій знатиме про чорну мітку. А якщо звільнять - розповідатиме, щось на кшталт - "порохоботи забанили його в Укрзалізниці". Що теж прикольно.

Ось воно посилання. Три хвилини часу. Після простої реєстрації прийде лист на пошту, в якому треба її підтвердити. Просто натиснути на посилання.

Зробіть хлопцю приємне. А то він вже за ...

Люблю антикорупціонерів. Але коли від них одне лайно і збитки - треба брати їх за шкірку і давати пенделя. Лети, Сергію!

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Війна
Як зустрічали депутата-колаборанта опзж із СІЗО
09 серпня, 16:22
Війна
Депутат від партії Зеленського Ковальов змушує фермерів сплачувати податки за законами рф
06 серпня, 18:35
Війна
Заступник голови окупаційної адміністрації міста Віталій Гура госпіталізований
06 серпня, 14:45
Кримінал
Він хотів очолити окупаційну адміністрацію в разі захоплення Черкащини
03 серпня, 15:18
Кримінал
Суддя не повірив у щире каяття колаборанта та відмовився затверджувати "угоду з прокурором"
02 серпня, 13:55
Політика
Міністр каральних силових органів часів президенства Віктора Януковича завітав до тимчасово окупованої росіянами Луганської області.
19 липня, 17:50