ЗСУ підбили ворожий буксир “васілій бех”, який віз окупантів і зброю на Зміїний

ВІЙНА
17.06.2022, 11:45
ЗСУ підбили ворожий буксир “васілій бех”, який віз окупантів і зброю на Зміїний

В акваторії Чорного моря уражений буксир Чорноморського флоту “васілій бех”

ВМС ЗСУ пі буксир російських окупантів із зенітно-ракетним комплексом “Тор” на борту, який віз окупантів і зброю на Зміїний.

Про це повідомила пресслужба ВМСУ.

“В акваторії Чорного моря уражений буксир Чорноморського флоту “васілій бех”, під час транспортування ним на острів Зміїний боєприпасів, озброєння та особового складу Чорноморського флоту.

Навіть наявність на борту зенітно-ракетного комплексу “Тор” не завадила ВМС ЗСУ демілітаризувати російських загарбників”, – йдеться в повідомленні.

Довідково

Побудований на астраханському судноремонтному заводі буксир «васілій бех» водотоннажністю 1605 тонн був прийнятий до складу чорноморського флоту рф у 2017 році.

Технічні характеристики

  • Водотоннажність: 1670 т.
  • Розміри: довжина – 57 м, ширина – 14 м, осадка – 3,2 м.
  • Швидкість повного ходу: 14 вузлів.
  • Силова установка: дизель-електрична, 2х2720 к.с. електродвигуна, 2 гвинто-кермові колонки.
  • Екіпаж: 26 чол.

Рятувальне обладнання - лебідка, гак, вантажопідйомні пристрої, 1 водолазний комплекс з барокамерою, засоби пожежогасіння - 3 лафетні стволи продуктивністю по 500 м3/год. Безлюдний підводний апарат "Марлін-350" з глибиною роботи до 400 метрів. На борту судна є 36 місць для врятованих.

ЗСУ підбили ворожий буксир “васілій бех”, який віз окупантів і зброю на Зміїний_1

ЗРК «ТОР» — всепогодний тактичний зенітний ракетний комплекс, призначений для вирішення завдань протиповітряної і протиракетної оборони на рівні дивізійної ланки. Приблизна вартість 25 млн доларів.

Читайте також:
Війна
Він був заступником командувача ВМФ московії.
03 липня, 13:04
Війна
Українські дрони «Бобер» знищили ворожу техніку в Криму: пошкоджено Су-30 і «Панцирь».
01 липня, 10:22
Війна
У ніч проти 1 липня тимчасово окуповані Донецьк та Луганськ опинилися під атакою дронів та ракет.
01 липня, 09:06
Війна
ЗСУ відновили використання турецького дрона проти окупантів на Херсонщині.
27 червня, 11:47
Війна
Тактична авіація України й надалі активно застосовує високоточне озброєння проти позицій російських військ.
19 червня, 11:39