ЗСУ підбили ворожий буксир “васілій бех”, який віз окупантів і зброю на Зміїний

ВІЙНА
17.06.2022, 11:45
ЗСУ підбили ворожий буксир “васілій бех”, який віз окупантів і зброю на Зміїний

В акваторії Чорного моря уражений буксир Чорноморського флоту “васілій бех”

ВМС ЗСУ пі буксир російських окупантів із зенітно-ракетним комплексом “Тор” на борту, який віз окупантів і зброю на Зміїний.

Про це повідомила пресслужба ВМСУ.

“В акваторії Чорного моря уражений буксир Чорноморського флоту “васілій бех”, під час транспортування ним на острів Зміїний боєприпасів, озброєння та особового складу Чорноморського флоту.

Навіть наявність на борту зенітно-ракетного комплексу “Тор” не завадила ВМС ЗСУ демілітаризувати російських загарбників”, – йдеться в повідомленні.

Довідково

Побудований на астраханському судноремонтному заводі буксир «васілій бех» водотоннажністю 1605 тонн був прийнятий до складу чорноморського флоту рф у 2017 році.

Технічні характеристики

  • Водотоннажність: 1670 т.
  • Розміри: довжина – 57 м, ширина – 14 м, осадка – 3,2 м.
  • Швидкість повного ходу: 14 вузлів.
  • Силова установка: дизель-електрична, 2х2720 к.с. електродвигуна, 2 гвинто-кермові колонки.
  • Екіпаж: 26 чол.

Рятувальне обладнання - лебідка, гак, вантажопідйомні пристрої, 1 водолазний комплекс з барокамерою, засоби пожежогасіння - 3 лафетні стволи продуктивністю по 500 м3/год. Безлюдний підводний апарат "Марлін-350" з глибиною роботи до 400 метрів. На борту судна є 36 місць для врятованих.

ЗСУ підбили ворожий буксир “васілій бех”, який віз окупантів і зброю на Зміїний_1

ЗРК «ТОР» — всепогодний тактичний зенітний ракетний комплекс, призначений для вирішення завдань протиповітряної і протиракетної оборони на рівні дивізійної ланки. Приблизна вартість 25 млн доларів.

Читайте також:
Війна
Унікальну операцію зі встановлення контролю над "Вишками Бойка" провели силами підрозділів ГУР МО України
11 вересня, 14:05
Війна
ВМС показали, як знищили російський катер з десантом
04 вересня, 06:53
Війна
Східний фронт палає від щоденних вогневих ударів окупаційно-терористичного контингенту РФ, який активно застосовує смертоносні дрони.
01 вересня, 20:28
Війна
Україна знищила або пошкодила щонайменше 24 літаки в російському тилу, тимчасово окупованих Криму та Білорусі за час великої війни
31 серпня, 06:26
Війна
Найкращий подарунок до свята від вітчизняного Конструкторського бюро "Луч" та воїнів Військово-морських сил Збройних Сил України.
24 серпня, 22:31
Війна
Адже тільки озброївшися, незламна і волелюбна українська нація стала нарешті на весь зріст й більше не схилиться перед гнобителями.
24 серпня, 19:47