ЗСУ підбили ворожий буксир “васілій бех”, який віз окупантів і зброю на Зміїний

ВІЙНА
17 червня, 11:45
ЗСУ підбили ворожий буксир “васілій бех”, який віз окупантів і зброю на Зміїний

В акваторії Чорного моря уражений буксир Чорноморського флоту “васілій бех”

ВМС ЗСУ пі буксир російських окупантів із зенітно-ракетним комплексом “Тор” на борту, який віз окупантів і зброю на Зміїний.

Про це повідомила пресслужба ВМСУ.

“В акваторії Чорного моря уражений буксир Чорноморського флоту “васілій бех”, під час транспортування ним на острів Зміїний боєприпасів, озброєння та особового складу Чорноморського флоту.

Навіть наявність на борту зенітно-ракетного комплексу “Тор” не завадила ВМС ЗСУ демілітаризувати російських загарбників”, – йдеться в повідомленні.

Довідково

Побудований на астраханському судноремонтному заводі буксир «васілій бех» водотоннажністю 1605 тонн був прийнятий до складу чорноморського флоту рф у 2017 році.

Технічні характеристики

  • Водотоннажність: 1670 т.
  • Розміри: довжина – 57 м, ширина – 14 м, осадка – 3,2 м.
  • Швидкість повного ходу: 14 вузлів.
  • Силова установка: дизель-електрична, 2х2720 к.с. електродвигуна, 2 гвинто-кермові колонки.
  • Екіпаж: 26 чол.

Рятувальне обладнання - лебідка, гак, вантажопідйомні пристрої, 1 водолазний комплекс з барокамерою, засоби пожежогасіння - 3 лафетні стволи продуктивністю по 500 м3/год. Безлюдний підводний апарат "Марлін-350" з глибиною роботи до 400 метрів. На борту судна є 36 місць для врятованих.

ЗСУ підбили ворожий буксир “васілій бех”, який віз окупантів і зброю на Зміїний_1

ЗРК «ТОР» — всепогодний тактичний зенітний ракетний комплекс, призначений для вирішення завдань протиповітряної і протиракетної оборони на рівні дивізійної ланки. Приблизна вартість 25 млн доларів.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
У складі Сил оборони України є чимало загартованих у бою з окупантами військовослужбовців, найнепримітнішими для росіян є снайпери.
17 листопада, 21:34
Війна
Точним пострілом спецназівця було ліквідовано окупанта з відстані 2710 м
13 листопада, 13:42
Історія
124 роки тому І-й Український полк імені гетьмана Богдана Хмельницького дав по зубах більшовикам у Києві. Жовтневий заколот зазнав поразки.
11 листопада, 18:01
Війна
Наразі Україна завдяки західним поставкам та власним безпілотникам має артилерійську перевагу над російськими силами на півдні.
30 жовтня, 14:30
Війна
Українські військові показали знищення колони окупантів за допомогою БПЛА від литовців
20 жовтня, 12:10
Війна
Воїн української зенітної ракетної бригади імені гетьмана Пилипа Орлика протягом 10 та 11 жовтня знищив чотири крилаті ракети окупантів
14 жовтня, 12:00