ЗСУ тренуються знищувати противника ракетами «Точка-У»

ВІЙНА
01 травня, 10:15
ЗСУ тренуються знищувати противника ракетами «Точка-У»

«ТОЧКА-У» ЗАВЖДИ НАПОГОТОВІ ДО ЗАСТОСУВАННЯ

Про це повідомляє пресслужба Командування об’єднаних сил ЗС України.

На одному з полігонів бойової підготовки, що на Херсонщині, свої вміння та навички продемонстрували екіпажі тактичних ракетних комплексів «Точка-У», які підпорядковані Командуванню об’єднаних сил Збройних Сил України.

Як повідомив командувач об’єднаних сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв, під час тактико-спеціальних навчань екіпажі вийшли в район бойового застосування та здійснили топографічну прив’язку перед проведенням умовних пусків по місцях завантаження на кораблі морського десанту умовного противника, а також відповідно й умовного тактичного десанту на гелікоптери.

– В ході тренування обслуги пускових установок відточували злагодженість своїх дій, а командири, відповідно, вміло координували всіма процесами. Батареї за сигналом швидко здійснили марш, зайняли вогневі позиції та розгорнулися, після чого оператори відпрацювали точне наведення на цілі, – наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Після першого етапу навчань воїни-ракетники продемонстрували  швидкий відхід і зміну вогневих позицій. Вже, на завершення, екіпажі під прикриттям димової завіси приховано вирушили до районів зосередження.

За словами генерал-лейтенанта Сергія Наєва, всі без виключення підрозділи, що підпорядковані Командуванню та несуть бойову службу на південному напрямку вздовж межі з тимчасово окупованою територією АР Крим, системно займаються підвищенням спроможностей до дій за призначенням.

- Наша розвідка постійно та пильно стежить за обстановкою, а підрозділи постійно покращують навченість особового складу - підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Разом переможемо!

Читайте також:
Коментарі артилеристів
06 травня, 13:37
Мета візиту — побачити та оцінити рівень військового співробітництва
04 травня, 19:09
Україна готується до можливої провокації Кремля на Південному напрямку, тому посилює обороноздатність Херсонської області.
27 лютого, 16:27
Це вже друге відпрацювання на "кримському" напрямку за останні кілька тижнів
25.11.2020, 16:25
У Збройних силах України зафіксовано 26-й летальний випадок, спричинений захворюванням на гостру респіраторну хворобу COVID-19
23.11.2020, 17:30
Українська армія повертається у часи Януковича — немає фінансування і технічного оновлення.
28.09.2020, 14:32