ЗСУ знищили 20-30% бронетанкових сил окупантів

ВІЙНА
16 червня, 15:45
ЗСУ знищили 20-30% бронетанкових сил окупантів

Окупанти просто ведуть масові обстріли, не обов’язково отримуючи потрібний ефект

Збройні сили московії втратили у боях з військовими України 20-30% бронетанкових сил. Про це йдеться у пресрелізі Міністерва оборони Сполучених Штатів Америки. У Пентагоні відзначили, що ординські сили перевищують чисельністю в артилерії Україну, інформує "Мілітарний".

Оцінка варіюється, різні джерела дають чотири, п’ять, шість до одного, інші кажуть 10, 15 до одного, треті кажуть 20 до одного. Голова об’єднаного комітету начальників штабів генерал Марк Міллі заявив, що точне число засекречено.

«Яким є істинне точне число, я залишу наші оцінки засекреченими, але вони перевершують їх числом», – розповів Марк Міллі.

За словами американського генерала, війна – це не просто гра чисел, головне правильне використання зброї.

«Військові росії просто ведуть масові обстріли, не обов’язково отримуючи потрібний ефект. Українці, з іншого боку, використовують набагато досконаліші артилерійські прийоми й вони непогано діють по росіянах», – розповідає Марк Міллі.

За інформацією Пентагону ординці втратили від 20 до 30 відсотків своєї бронетехніки.

«Отже, українці ведуть дуже ефективний бій тактично і вогнем, і маневром. І це важливо», – зазначив голова Об’єднаного комітету начальників штабів Марк Міллі.

15 червня президент США Джо Байден оголосив про виділення нового пакету військової допомоги Україні на суму 1 мільярд доларів.

За підсумками розмови стало відомо, що зокрема Україна отримає додаткову артилерію та озброєння берегової оборони, а також боєприпаси для артилерії та передових ракетних систем.

Читайте також:
Війна
Важливим чинником є її швидкострільність та мобільність,
07 серпня, 15:56
Опінії
"Азовсталь" порізав карму росіянам на 100 років наперед ще тоді. Саме тоді, у Маріуполі, коли була багатомісячна блокада.
31 липня, 19:27
Опінії
Росія докладе усіх зусиль, аби знищити Україну, знищити нас, а потім знищити когось іншого. У цій війні для росії мир – це поразка.
30 липня, 19:12
Опінії
Російська армія обстрілює Україну. Важко осягнути логіку маніяка Владіміра Путіна і дати відповідь навіщо він його військо це роблять.
17 липня, 19:33
Опінії
Україні не вигідно відкривати фронт з Білоруссю. А от з росією ми й так воюємо, тільки чомусь обираємо війну лише на нашій території.
29 червня, 17:09
Війна
Загрози з боку республіки Білорусь посилюються, оскільки самозваний президент сусідньої країни не полишає спроб відкрити "другий фронт".
09 червня, 20:47