ЗСУ знищили сучасну станцію зв’язку окупантів на Харківщині

ВІЙНА
04.06.2022, 14:45
ЗСУ знищили сучасну станцію зв’язку окупантів на Харківщині

ССО ЗС України та артилеристи 92 ОМБр вполювали велику «рибу».

Про це у Telegram повідомляє СтратКом ЗСУ.

"На Харківщині виявили сучасну російську станцію зв’язку (Р-439-ОД або П-260-О), після чого успішно скоригували на неї артилерію 92 ОМБр.

Результат – на відео. Смерть ворогам!"

Читайте також:
Війна
У ніч на 27 червня російський Волгоград атакували українські БпЛА,
вчора, 08:22
Війна
Командування СБС ЗСУ підтвердило ураження головної електропідстанції тимчасово окупованого Севастополя.
24 червня, 12:02
Війна
У Московській області було уражено центр космічного зв’язку «Дубна».
22 червня, 13:27
Війна
У Керчі, що у тимчасово окупованому Криму, палає морський порт після атаки безпілотників. А у Керченській протоці горить порт «Кавказ».
21 червня, 10:29
Війна
У ніч проти 20 червня ударні безпілотники атакували Таврійську ТЕС у тимчасово окупованому Криму.
20 червня, 12:24
Війна
18 червня та в ніч проти 19 червня підрозділи Сил оборони України били по низці об'єктів російської армії.
19 червня, 19:04