Звертайте увагу на тих, хто забалакує тему укріплень на Харківщині

ВІЙНА
16 травня, 07:19
Звертайте увагу на тих, хто забалакує тему укріплень на Харківщині
Фото: Facebook

Говорити правду — шкодить і роз'єднує українське суспільство. Красти та брехати — об'єднує і допомагає перемогти. Не переплутай-те!

Вже читаємо та чуємо з усіх усюд про те, що той, хто критикує укріплення на Харківщині, «хай бере лопати в руки та іде копати». Цікаво виходить, правда?

Копати маємо ми, а гроші за це отримають харківські прокладки від «слуг» олігархів. Понапідписували договорів з бомжами та зеками, обсяги розкрадань скоро до мільярда дійдуть.

І це те, що навскидь, але винні звісно ж ті, хто про це наважується говорити. Бо по Зе-телемарафону такого ніколи не покажуть і не скажуть; ну, не до того їм, погодьтеся.

Ось, на знімку нижче, «зуби дракона» на прикордонні Харківщини, і «зелені» впевнені, що їм це зійде з рук. Накрадено стільки, що вони можуть прикупити необмежену кількість «лідерів думок», які гаситимуть хвилю в інтернеті, а телевізор вони й так контролюють.

Друзі, читачі, от саме у цей момент звертайте увагу на те, хто що робить і хто що говорить. Так, як люди проявляться зараз, — такими вони насправді є, як би потім не викручувалися і не викручували контекст.

Звертайте увагу на тих, хто забалакує тему укріплень на Харківщині_1
Автор : Тамара Горіха Зерня
Читайте також:
Політика
Ґрантожерка із партії «Голос» Інна Совсун підіграла «слугам урода». Анґлійська виявилася їм ближчою за мову Котляревського, Шевченка, Стуса.
09 червня, 10:36
Політика
Конґресвумен Марджорі Тейлор Ґрін пішла va banque в очікуванні, що її шеф знову займе Овальний кабінет. На берегах Потомаку політична буря.
03 травня, 07:01
Політика
Потужний віцепрем'єр-міністр із Зе-команди профанів просуває російський порядок денний. Юлія Свириденко воліє винищити українське жіноцтво.
01 травня, 12:36
Опінії
Жодні тимчасові перемир'я, виходи на межі та фіксації ЛБЗ, цю війну не закінчать.
24 квітня, 10:11
Опінії
Чи може держава мститися своїм громадянам? А виявляється, може.
24 квітня, 09:06
Політика
46-й президент США доводить свою професійну непридатність на займаній посаді. Дарма, що його попередник також нічим не кращий.
24 квітня, 08:28