Звільнений з посади заступника голови ОП Андрій Смирнов теж хоче стати дипломатом

05 квітня, 19:40
Звільнений з посади заступника голови ОП Андрій Смирнов теж хоче стати дипломатом

А як же проведення конкурсу на зайняття посад дипломатичної служби?

Співробітники Офісу президента Єрмака стверджують, що Андрій Смирнов давно мріяв поїхати в Данію, і нібито таки отримав обіцянку Зеленського «розглянути таку можливість».

«Останній Бастіон» нагадує, що вітчизняну дипломатію один за одним супроводжують скандали. Слідом за капітулянтською роботою Ірини Венедіктової активізувалися дипломати-контрабандисти.

А позаконституційний завгосп Єрмак послав послів готувати саміт миру. Завдання просте: не відстоювати інтереси українських громадян, і українського бізнесу на кшталт блокади пропускних пунктів, а пропагувати ідеї хворої влади.

Саме для цього Зеленський звільнив дипломатів, які відстоювали інтереси України.

Нагадаємо, що Володимир Зеленський у п'ятницю, 29 березня, підписав укази про звільнення Андрія Смирнова та Олексія Дніпрова з посад заступника керівника Офісу президента.

Андрій Смирнов обіймав посаду заступника керівника Офісу президента з 10 вересня 2019 року.

Розпочав роботу на державній службі у 2006 році. До 2012 року обіймав посади керівника юридичного департаменту Державного комітету з питань державного матеріального резерву, заступника директора департаменту господарського забезпечення СБУ, начальника управління земельних ресурсів Запоріжжя.

З 2013 року займався юридичною та адвокатською практикою.

У 2023 році детективи НАБУ розпочали кримінальне провадження за фактом незаконного збагачення заступника Андрія Єрмака.

Слідчі дії НАБУ проводяться в рамках кримінального провадження № 42023000000000436 за статтею 368-5 Кримінального кодексу України «Незаконне збагачення». Це розслідування було розпочато за фактами набуття транспортних засобів та нерухомості за заниженими цінами на ім’я рідного брата Андрія Смирнова.

Крім того, правоохоронні органи вивчають інформацію щодо поїздок А.Смирнова до м.Москви, які відбувалися у період з 2014 року до 2019 рік.

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Політика
До обшуків залучили ДСР Нацполіції - один з найкорумпованіших правоохоронних підрозділів, який контролює Олег Татаров
вчора, 18:37
Політика
Міноборони закликало чинних військових не завантажувати застосунок «Резерв+»
21 травня, 18:09
Опінії
Ворог не тільки суне зі Сходу на Україну, він уміло зосередив свою агентуру на Печерських пагорбах Києва. А саме — на вулиці Банковій.
19 травня, 09:37
Війна
Вітчизняний шоубізнес не знає потреб нації, котра боронить країну від ворога зі Сходу. Тому досі плодяться «Свати» й «Слуга народа».
17 травня, 07:18
Політика
У Мінцифри заявили, що заборонити військовим грати неможливо, бо проросійські оператори отримують їх дані.
15 травня, 09:13