В НАБУ взялися за заступника голови ОП Андрія Смирнова

КРИМІНАЛ
12.10.2023, 19:00
В НАБУ взялися за заступника голови ОП Андрія Смирнова

Детективи НАБУ розпочали кримінальне провадження за фактом незаконного збагачення заступника Андрія Єрмака.

Наразі слідство триває, але деталі щодо нього НАБУ не розголошує.

Згідно з відповіддю НАБУ, відомості досудового розслідування можна розголошувати лише з письмового дозволу слідчого або прокурора. Стаття 222 Кримінального процесуального кодексу України обмежує розголошення інформації про розслідування та забороняє її доступність для осіб, які не є учасниками справи.

За даними видання «Закон і бізнес», слідчі дії НАБУ проводяться в рамках кримінального провадження № 42023000000000436 за статтею 368-5 Кримінального кодексу України «Незаконне збагачення». Це розслідування було розпочато за фактами набуття транспортних засобів та нерухомості за заниженими цінами на ім’я рідного брата Андрія Смирнова.

Крім того, правоохоронні органи вивчають інформацію щодо поїздок А.Смирнова до м.Москви, які відбувалися у період з 2014 року до 2019 рік.

Як повідомляв «ЗіБ», раніше Вищий антикорупційний суд своєю ухвалою зобов’язав НАБУ розпочати розслідування обставин закордонних поїздок А.Смирнова, які оплачувалися іншими особами та всупереч вимогам закону не були задекларовані чиновником.

Читайте також:
Полтава
Фіктивна реформа. Як Юрій Болоховець, директор ДП «Ліси України», очолив корупцію і незаконну вирубку дерев у лісових господарствах.
13:25
Опінії
Враховуючи рівень корумпованості Агенції оборонних закупівель, одним корупціонером менше, одним корупціонером більше – яка різниця?
12:04
Політика
Дружина заступника голови Держпродспоживслужби ховає статки та відпочиває за кордоном під час війни
10:28
Кримінал
Натомість, у справі Романа Червінського суд скарги прокурора розглядає позачергово.
вчора, 18:21
Політика
Артема Ситника було внесено до реєстру корупціонерів у 2019 році.
вчора, 18:00
Політика
Детективи НАБУ не провели обшук у керівника НАК «Нафтогаз України» Олексія Чернишова через тиск директора НАБУ Кривоноса.
вчора, 16:24