З’ясувалося, що «баночковий» суддя-корупціонер із Сум був активним захисником режиму Януковича

УКРАЇНА
08.11.2019, 13:31
З’ясувалося, що «баночковий» суддя-корупціонер із Сум був активним захисником режиму Януковича

Сумський суддя, якого НАБУ викрило на факті отримання хабаря, свого часу переслідував критиків режиму Януковича.

Нагадаємо, що 7 листопада детективи НАБУ викрили «на гарячому» суддю Зарічного районного суду міста Суми після отримання ним неправомірної вигоди у розмірі 2 тисяч доларів США. Як можна було зрозуміти з опублікованих фото, передача коштів здійснювалася без безпосереднього контакту між суддею та громадянином, який передавав хабар. Кошти були залишені у скляній банці з-під горошку у наперед визначеному місці.

З’ясувалося, що викритий суддя – Микола Шершак, який 2013 року засудив двох місцевих активістів до позбавлення волі за те, що ті поширювали трафаретні зображення «Януковича з цяткою на чолі».

Про це заявив один із активістів Володимир Никоненко.

«Це трафарет Януковича, за який нас з Ігорем Ганненком в 2013 році було засуджено реальними термінами. З зоною, колючкою, собаками... За малюнок на стіні, особисто я 8 місяців відсидів на зоні, Ігор ще більше. А це баночка, в яку було сховано 2к баксів одним сумським суддею», – написав Никоненко на сторінці у соцмережі, публікуючи колаж.

«Що спільного між цими двома фото? Тільки особа судді. Миколи Шершака, який був посіпакою режиму януковича», – пояснив Никоненко.

При цьому громадський активіст сумнівається, що суддя понесе покарання за отримання хабаря.

«Але я НЕ вірю, що цього персонажа посадять. Він калач тертий, викрутиться», – висловив своїй сумніви Никоненко.