“Фейкових” студентів з Таврійського терміново “звільняють” – звільнено 756 “студентів” !

Опінії
26 березня, 17:45
“Фейкових” студентів з Таврійського терміново “звільняють” – звільнено 756 “студентів” !

У Таврійському національному університеті ім. В.І. Вернадського продовжується, як ні в одному іншому, колотнеча з виборами ректора

професор, заслужений діяч науки і техніки України

У вересні 2020 року вперше нарешті за п’ять років в.о.ректорства Казаріним В.П. “ні з того – ні з сього” були оголошені вибори на грудень 2020 року. Станом на 1 жовтня 2020 року начальник відділу кадрів Рибченко С.В. згідно діючого законодавства повинна була надати списки виборців, які мають право брати участь у виборах ректора. Але цього не було зроблено.

Попри неодноразові звернення до голови оргкомітету та керівництва університету таких списків ніхто не надав. Неочікуване, за листом одного із претендентів – керівників університету, вибори були перенесені на 3 березня 2021 року.

Потім, напередодні виборів 3 березня 2021 року, знову, за листом претендента – керівника, вибори перенесли вже на червень 2021 року. Але тут не витримує інша претендентка – керівник університету, і терміново з листами знову звертається до МОН України. І керівництво МОН України вже, вчетверте, переносе вибори на 6 травня 2021 року.

Цю претендентку ця дата не влаштовує і вона організовує разом зі своїм чоловіком так звані мітинги – протести, чисельністю 20 студентів на чолі з головою ОСС (окрема тема про те, як з’явилася в цій ролі голова ОСС).

20 студентів вимагають терміново провести вибори. Мабуть, без цього вони не можуть навчатися. І до цього, начебто, вони вчилися. Але вражає не ця чехарда.

Вражає те, що за період з 3 листопада 2020 року по 19 березня 2021 року (дані бази ЄДБО, на які керівники ТНУ не можуть впливати) чисельність студентів денної форми навчання посеред навчального року за 4 місяці суттєво зменшилася, зменшилася аж на – 756 студентів.

Станом на 3.11.2020 року в ТНУ навчалося за денною формою – 1862 студенти бакалаврату та 504 студенти магістратури.

А вже станом на 19.03.2021 року – 1501 студент бакалаврату та 109 студентів магістратури.
МІНУС 756 ЗДОБУВАЧІВ!

ПИТАННЯ ДО КЕРІВНИКІВ ТНУ ТА ГОЛОВИ ОСС – “КУДИ ДІЛИ 756 СТУДЕНТІВ ?”

Такі дії керівників ТНУ дають підстави стверджувати про те, що напередодні перевірок терміново “зачищають” так званих “фейкових” студентів.

Про це неодноразово вже писали. Це ті студенти, що фактично навчаються у так званих федеральних чи ДНР-ських університетах і “стоять в черзі” коштом українського державного бюджету, за українськими дипломами. Такими темпами взагалі до травня 2021 року в університеті не залишиться студентів.

Досить шахрайства, маніпуляцій, корупції. Коли керівництво МОН України та профільного Комітету ВРУ нарешті зверне увагу на кричущі порушення законодавства України керівниками – претендентами на посаду ректора ТНУ Казаріним В.П. та Скакун Ю.В.?

Чи можливо чиновники МОН в “долі”?  Будемо розбиратись…

Читайте також:
Основним автором книги "Розмовляємо естонською. Мініграматика з тематичним словником" є доцент Тартуського університету Гейніке Гейнсоо.
28 квітня, 12:17
Головною причиною самі освітяни називають небажання молодих випускників вишів іти працювати у педагогічну галузь.
24 квітня, 15:45
Що таке “Навчай для України” і як українська молодь відкриває нові освітні можливості для дітей в малих населених пунктах
05 березня, 12:05
Нав'язування відвертого "європоцентризму" у вітчизняних шкільних курсах є неприпустимим, бо сприяє викривленню історичної пам'яті учнів.
02 березня, 07:59
Помічникам також встановлено розмір різного роду грошових виплат.
03.12.2020, 15:17
Керівників вишів та технікумів попросили врахувати рішення уряду, за яким забороняється відвідувати заклади освіти у групах понад 20 людей.
13.11.2020, 17:04