“Не пройшло і пів року”: Байден нарешті поговорив із Зеленським

ПОЛІТИКА
02 квітня, 21:33
“Не пройшло і пів року”: Байден нарешті поговорив із Зеленським
Фото: Твіттер

"Україна ніколи не залишиться наодинці з агресією Росії".

Володимир Зеленський підбиваючи підсумки чергового засідання РНБО повідомив, що відбулася його перша телефонна розмова з Президентом Сполучених Штатів Джо Байденом, передає Офіс президента України на сторінці у ФБ, де оприлюднено відповідне відео.

Зеленський зазначив, що очільник США запевнив: Україна ніколи не залишиться наодинці з агресією Росії.

Окрім того, Зеленський повідомляє “про санкції проти топконтрабандистів, повернення державі стратегічного нафтопроводу та запуск роботи Центру протидії дезінформації”.

Раніше ми радили політтехнологам Зеленського, який понад два місяці без успіху очікував на дзвінок Байдена, проявити  креативність.

Читайте також:
Володимир Зеленський, Ґітанас Науседа, Еґілс Левітс ​і Керсті Кал'юлайд ​візьмуть участь у святкуванні польського Дня Конституції.
03 травня, 09:42
Посольство США на Росії рекомендує співвітчизникам, у яких закінчується термін дії російської візи, покинути країну до 15 червня.
30 квітня, 19:12
Раніше суданці відмовилися від будівництва російської військової бази.
29 квітня, 18:25
Ручний путінський урядовець знову подав голос, аби заявити про готовність Кремля до чергового протистояння з "клятим Заходом".
27 квітня, 09:18
Вона порадила послу впасти на коліна перед українським народом, який його одноплемінники знищували, а тепер намагаються перетворити у рабів.
26 квітня, 21:05
Московія таки погодилася відвести свої війська від України. Головна причина – американські санкції.
24 квітня, 17:56