“Південмаш” підписав ще один контракт на виготовлення для США ступенів ракети-носія “Антарес”

СВІТ
30.12.2021, 20:58
“Південмаш” підписав ще один контракт на виготовлення для США ступенів ракети-носія “Антарес”

Також ДП очікує на додаткове підтвердження від NASA, після якого можна буде домовлятися про виробництво ще кількох ОКПС.

Держпідприємство “ВО “Південний машинобудівний завод ім. О. М. Макарова”, що у Дніпрі, повідомило про підписання з американським замовником контракту на виготовлення чергових двох перших ступенів ракети-носія “Антарес”.

Про це повідомила пресслужба “Південмашу” 29 грудня, замовник – NASA – визначився з конфігурацією ракети-носія, що дозволило укласти контракт напередодні Різдва.

Ідеться про замовлення на виготовлення основної конструкції першого ступеня (ОКПС) № 21 та 22.

Також у Дніпрі вже є замовлення на виготовлення чотирьох ОКПС для ракети-носія “Антарес”.

Надалі очікується додаткове підтвердження від НАСА, після якого можна буде домовлятися про виробництво ще кількох ОКПС.

Як зазначили на заводі, “американці виконали обіцянку – підписали важливий для нас контракт. Це завантаження нашого основного виробництва (хоч і не в тому обсязі, який необхідний для його підйому) на найближчі два-три роки”.

Раніше цього року було підписано також додаткові (і вельми солідні) контракти з компанією "Антонов" на виготовлення комплектів шасі для літаків Ан-178 та розширення співпраці з ними в авіаційній тематиці. Роботу за ними вже розпочато.

"Ми й надалі працюватимемо над поповненням портфеля замовлень нашого підприємства”, – заявили на “Південмаші.

Читайте також:
Економіка
Уряди Австралії та Індонезії домовилися разом конкурувати із КНР на ринку рідкоземельних металів. Ідеться про видобування літію і нікелю.
28.11.2023, 10:52
Політика
Лондон налаштувався на довгострокове протистояння з китайським васалом, адже Москва вже не є самостійним гравцем на міжнародній арені.
14.02.2023, 20:08
Війна
Мобілізація свідчить про довгострокову підтримку України
26.01.2023, 16:35
Війна
Відповідальний за підтримку у належному стані національної безпеки та оборони головний державний концерн саботує наближення нашої перемоги.
25.07.2022, 08:01
Економіка
Польська залізнична компанія "Newag SA" підписала контракт на виготовлення трьох сотень електричних двигунів за 9 мільйонів євро.
11.06.2022, 08:11
Світ
Через воєнну агресію Московії проти України світовий ринок неонових напівпровідників уже втратив до 50% виробленої продукції.
12.03.2022, 07:59