“Ви не самотні”: Посол Польщі підтримав “дорогого” ізраїльського посла-українофоба

ПОЛІТИКА
08 січня, 14:45
Бартош Ціхоцкі
Бартош Ціхоцкі
Фото: Інтерфакс

Ціхоцкі "збісила" акція української молоді на підтримку Бандери та вимоги до Ізраїлю визнати Голодомор геноцидом.

Посол Польщі Бартош Ціхоцкі висловив підтримку послу Ізраїлю Джоелю Ліону реагуючи на нещодавні акції українських патріотичних організацій під стінами посольства Ізраїлю, під час яких активісти вимагали від Ізраїлю визнати Голодомор — геноцидом українського народу. 
 
Про це у себе на сторінці написав ексголова інституту Національної пам'яті України Володимир В'ятрович.

“Посол Польщі і посол Ізраїлю - як кажуть в Галичині: яке їхало, таке здибало”, - лаконічно прокоментував політик.

Нагадаємо,  ввечері, 6 січня, активісти націоналістичних організацій С14,"Традиція і Порядок", "Правий сектор" і "Нацкорпус" провели акцію проти антиукраїнських висловлювань ізраїльського посла щодо Степана Бандери, якого він назвав посібником нацистів. Що, як відомо, не має жодного стосунку до реальності, бо Степан Бандера довший час був в'язнем німецького концтабору. До того ж два його брати загинули в німецьких концтаборах. 

Активісти також вимагали від Ізраїлю відновлення історичної справедливості.

“Потрібно шукати точки дотику та примирення! Україна зробила перший крок та визнала Холокост геноцидом, прийшов час і для євреїв визнати Голодомор. Так би мовити, примиритися зі своїм минулим (покаятися за Голодомор в якому брали участь євреї-комуністи-РЕД)”, — йдеться на сторінці організації “Традиція і Порядок”.

“Ви не самотні”: Посол Польщі підтримав “дорогого” ізраїльського посла-українофоба_1
“Ви не самотні”: Посол Польщі підтримав “дорогого” ізраїльського посла-українофоба_2

Акція української молоді під стінами ізраїльського посольства

Зазначимо також, що журналісти Останнього Бастіону першим в Україні зреагували на антиукраїнські  висловлювання Джоеля Ліона.

А стаття поширена в соцмережах отримала тисячі коментарів зі словами підтримки від українців з усіх регіонів країни, що, безумовно свідчить про гідність та високий рівень самосвідомості нашого народу.

Читайте також:
Воєнні методи та аргументи вважаються більш ефективними, ніж дипломатичні. Прикладом тому палестино-ізраїльське протистояння.
12 травня, 16:36
А тепер виважено і не поспішаючи спускаємося з гори ...
08 травня, 16:55
Володимир Зеленський, Ґітанас Науседа, Еґілс Левітс ​і Керсті Кал'юлайд ​візьмуть участь у святкуванні польського Дня Конституції.
03 травня, 09:42
Посольство США на Росії рекомендує співвітчизникам, у яких закінчується термін дії російської візи, покинути країну до 15 червня.
30 квітня, 19:12
Раніше суданці відмовилися від будівництва російської військової бази.
29 квітня, 18:25